3 komentāri

Tuvojoties gaidītākajam gadalaikam – pavasarim – ikviena no mums, sievietēm, vēlas nomest to smago un pelēko ziemas mēteli ar visu lieko enerģiju un sākt jaunu un piepildītu dzīvi! Tāpat ir ar mūsu mīļajiem un blakusesošajiem vīriešiem, tikai veids, kā mēs to darām ir atšķirīgs.

Sarunā ar Skaties.lv aicinājām Inesi Prisjolkovu, laimes terapeiti, pozitīvās domāšanas un attieksmes centra “Pavasara studija” vadītāju un vienkārši lielisku un atraktīvu sievieti pastāstīt par to, kas, pēc viņas domām, ir sievišķība un vīrišķība, kas sievieti spēj darīt laimīgu un kas ir jādara pavasarī.

Kā atzīst Inese, sievišķība ir pretstats vīrišķībai. Tā ir maiga un skaista.

Inese sievieti salīdzina ar persiku – smaržīgu, maigu un skaistu, bet iekšā – ar pamatīgu kaulu. Turpretī vīrietis ir kā valrieksts, kuram, nometot to zemē, nekas nenotiks, tomēr ja tas pārlūzīs, tad vidū ir kodols, kurš viens pats nespēj dzīvot.

Inese atklāj, ka sievišķība ir iedzimta, bet dzīve mums māca pretējo – tieši skolā no mums sāk prasīt pirmos rezultātus, mums nemitīgi kādam kaut kas jāpierāda, jāsacenšas un jākonkurē. Esot pieaugušas, sievietes ir iemācījušās dzīvot caur vīrišķo enerģiju, bet viss, kas patiesībā sievieti spēj darīt laimīgu ir sievišķība – just mīlestību un rūpes, tāpat arī to dot citiem.

“Pavasara studijas” vadītāja skaidro, ka nav viena sievišķības parametra; ikvienai no mums jādzīvo saskaņā ar savu iekšējo vērtību sistēmu.

Vaicājot, kāda ir abu dzimumu misija dzīvē, Inese atbild šādi:

“Sievietes misija ir rūpēties par ģimeni. Vīrietis, savukārt, ir tendēts uz sasniegumiem, pierādīšanos,” tā Inese.

Tomēr vīrieti par vīrišķīgu var saukt vien tad, kad viņš ir nodibinājis ģimeni un spēj to uzturēt. Kamēr vīrietis ir aizņemts tikai ar sevi, tā ir tikai gatavošanās vīra “iznācienam”.

Vai zini, kas jādara laimīgiem pāriem katru dienu? Inese atklāj noslēpumu – pārim katru dienu ir jāsarunājas – sievietei vīram ir jāizstāsta, kā viņa jūtas, jāatbrīvojas no liekajām emocijām. Vīrietim šīs problēmas nebūt nav jārisina, bet viņš ir ausis, kuras dzird, pieskāriens, kurš nomierina un azote, kurā paslēpties.

Inese, gaidot pavasari, stāsta, ka pēc ziemas miega sievietēm nepieciešams vairāk vingrot, šis ir īstais laiks kustēties, kā arī laiks, kad papildināt garderobi.

Inese Prisjolkova visām Latvijas sievietēm novēl būt maigām, neuzņemties neko lieku un mīlēt sevi. Vīriešiem – būt līderiem, apgādniekiem un dot drošību.

Video

TOP komentāri

 • laila
  +3 +3 0

  laila

  Vispār jau ENERĢĒTIKA ir zinātne. Bet var arī uz šīm nodrellētajām frāzēm taisīt naudu, ja atrodas maksātāji...
 • Inta
  +1 +1 0

  Inta

  Bla,bla ...ūdens liešana.Varbut tēmē uz gada prēmiju par atklājumu" Sievišķības noslēpuma plīvura norāvēja."

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl