Sievietes 8. marta vakaru vislabprātāk pavadītu ar Intu Teterovski

Komentāri
Sievietes 8. marta vakaru vislabprātāk pavadītu ar Intu Teterovski

Latvijas daiļā dzimuma pārstāves Starptautisko sieviešu dienu vislabprātāk pavadītu kopā ar diriģentu, jauniešu kora ”Balsis” māksliniecisko vadītāju Intu Teterovski. 

Balsojumā ”Vakariņas ar Lielisko” Teterovskis izrādījies populārākais no astoņiem kandidātiem un par viņu nobalsojušas 780 daiļā dzimuma pārstāves. Tuvākajā laikā izlozes kārtībā tiks noteikta kāda no balsotājām, kura kopā ar Teterovski dosies vakariņās kādā Rīgas restorānā, kā arī saņems pārsteiguma balvu no Grenardi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Ints Teterovskis

Šarmantais un harizmātiskais Ints ir skanīga baritona īpašnieks. Plašāku sabiedrības uzmanību izpelnījās kā dalībnieks televīzijas šovos Koru kari un Dejo ar zvaigzni. Šis kungs nav atstājis vienaldzīgu ne vienu vien daiļā dzimuma pārstāvi, taču pats joprojām smaidot bauda brīva vīrieša statusu. Kā liecina komentāri pie balsojuma, visvairāk dāmas apbūris Teterovska šarmantais smaids, izcelta arī viņa pozitīvā enerģija, harizma un talants.

”Uzzinājis potenciālos konkurentus, kas jau piekrituši avantūrai, daudz nedomājot piekritu. Ceru lieliski pavadīt vakaru foršā vietā un kompānijā,” stāsta balsojuma favorīts Ints Teterovskis.

Starp balsojuma līderiem ir arī bārddzinis, frizūru guru Maksims Podziava, par kuru atdotas 706 balsis, un Hokeja kluba Dinamo Rīga balss un seja Armands Simsons ar 570 balsīm. Kopumā par populārajiem vīriešiem saņemtas 4800 balsis.

Foto: Armands Simsons

Balsojumā, kurš notika no 16.februāra līdz 1.martam, piedalījās arī ​Latvijas Mākslas Akadēmijas Modes nodaļas vadītājs Aigars Bikše, kafejnīcas Vest saimnieks Ingemārs Dzenis, Latvijas Nacionālā teātra un iecienītu TV seriālu aktieris Ģirts Liuziniks, politiķis Edgars Jaunups un modes dizaineris, stila eksperts un TV šovu vadītājs Aleksandrs Pavlovs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl