Komentāri

Ņujorka ir varena pilsēta, kura nekad neguļ un ir pārpildīta ar tūristu masām, iedzīvotājiem, un tādiem, kas veic sociālus eksperimentus. Dzīve ir skarba, katrs cilvēks ir savas laimes kalējs. Šis ir stāsts par diviem ubagošanas piemēriem. Pirmais bezpajumtnieks lūdz naudiņu alkoholam un narkotikām, bet otrs klaidonis naudiņu savam bērnam. 

Vīrietis sēdēja ielas malā ar izkārtni, kur lūdz naudu cilvēkiem marihuānai, narkotikām un alkoholam. Cilvēku reakcijas bija dažādas. Parasti cilvēki ignorē un izliekas, ka neredz cilvēku, kurš ubago, bet kādā no Ņujorkas ielām cilvēki bija pretimnākoši un izpalīdzēja vīrietim. Cilvēki ziedoja naudu, lai šis cilvēks varētu atkal ”aizmirsties”.

Skarbā dzīves realitāte pavērsās brīdī, kad vīrietis sēdēja uz ietves ar bērnu uz rokām, prasot ziedojumus savai ģimenei. Pagāja stunda un neviens cilvēks nepiegāja viņiem klāt, lai sniegtu savu palīdzīgo roku līdz brīdim, kad pie viņiem apstājās sieviete ar suni. Tas notika šis!

Foto:

Video:

Lūk, apstiprinās fakts – tiem, kuriem dzīvē ir dots mazāk, ir tie, kas citiem atdos vairāk.

Skumji ir tas, ka cilvēks, kurš lūdz naudu alkoholam un narkotikām saņem vairāk ziedojumu, nekā vīrietis ar bērnu uz rokām! Iespējams, ka cilvēki domā, ka bērns ir tikai instruments, kā nopelnīt naudu sev vieglā ceļā. Lai nu kā, bet cilvēki ir nežēlīgi un reti kurš Ņujorkā izrādīja interesi palīdzot šiem cilvēkiem. Pateicoties sievietei, kura bija gatava atdot visu, kas viņai ir, pasaule kļūst labāka!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl