Komentāri

Ņujorka ir varena pilsēta, kura nekad neguļ un ir pārpildīta ar tūristu masām, iedzīvotājiem, un tādiem, kas veic sociālus eksperimentus. Dzīve ir skarba, katrs cilvēks ir savas laimes kalējs. Šis ir stāsts par diviem ubagošanas piemēriem. Pirmais bezpajumtnieks lūdz naudiņu alkoholam un narkotikām, bet otrs klaidonis naudiņu savam bērnam. 

Vīrietis sēdēja ielas malā ar izkārtni, kur lūdz naudu cilvēkiem marihuānai, narkotikām un alkoholam. Cilvēku reakcijas bija dažādas. Parasti cilvēki ignorē un izliekas, ka neredz cilvēku, kurš ubago, bet kādā no Ņujorkas ielām cilvēki bija pretimnākoši un izpalīdzēja vīrietim. Cilvēki ziedoja naudu, lai šis cilvēks varētu atkal ”aizmirsties”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skarbā dzīves realitāte pavērsās brīdī, kad vīrietis sēdēja uz ietves ar bērnu uz rokām, prasot ziedojumus savai ģimenei. Pagāja stunda un neviens cilvēks nepiegāja viņiem klāt, lai sniegtu savu palīdzīgo roku līdz brīdim, kad pie viņiem apstājās sieviete ar suni. Tas notika šis!

Foto:

Video:

Lūk, apstiprinās fakts – tiem, kuriem dzīvē ir dots mazāk, ir tie, kas citiem atdos vairāk.

Skumji ir tas, ka cilvēks, kurš lūdz naudu alkoholam un narkotikām saņem vairāk ziedojumu, nekā vīrietis ar bērnu uz rokām! Iespējams, ka cilvēki domā, ka bērns ir tikai instruments, kā nopelnīt naudu sev vieglā ceļā. Lai nu kā, bet cilvēki ir nežēlīgi un reti kurš Ņujorkā izrādīja interesi palīdzot šiem cilvēkiem. Pateicoties sievietei, kura bija gatava atdot visu, kas viņai ir, pasaule kļūst labāka!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl