Sieviete aizsūta īsziņu nepazīstamam vīrietim, un abi nu ir precējušies

Komentāri
Sieviete aizsūta īsziņu nepazīstamam vīrietim, un abi nu ir precējušies

Tu netici liktenim? Pēc šā raksta izlasīšanas gribēsim dzirdēt tavu viedokli vēlreiz.

Pirms trim gadiem, kad 53 gadus vecā Keisija Berga (Kasey Bergh) bija šķīrusies un vairs necerēja vēlreiz iemīlēties, notika brīnums. Dodoties komandējumā uz Denveru, viņai atcēla lidojumu. Mēģinot sazināties ar kādu no kolēģiem, viņa nejauši aizsūtīja īsziņu nepareizam numuram, kas izrādījās Keisijas nākamais vīrs!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz Keisijas īsziņu atbildēja 23 gadus vecais Henrijs Glendenings (Henry Glendening), kurš, kā reizi, nebija laimīgs ar savām attiecībām. Ierastā gadījumā mēs ignorētu īsziņu no nepazīstama numura, bet Henrijs izvēlējās atbildēt.

Pāris turpināja sarakstīties, līdz Keisija devās atpakaļ uz mājām, Sentluisu, kur dzīvo arī Henrijs (vēl viena sagadīšanās!). Pēc trīs gadu ilgas tikšanās pāris ir laimīgi apprecējies! Lūk, ko spēj izdarīt viena nevainīga īsziņa!

Foto: Sentluisas laimīgais pāris

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl