Sieviešu ļaunākā kaprīze – migrēna

2 komentāri

Pastāv uzskats, ka migrēna ir dāmu kaprīze, kas tiek izmantota kā atruna no kādas darbības. Visticamāk, šo stereotipu rada dažādas ainas mākslas filmās.

Tiesa, sievietes ar migrēnu slimo biežāk nekā vīrieši, bet neiroloģe Daine Jēgere skaidro, – tas ir tāpēc, ka tas tiekot pārmantots ģenētiski. Viens no migrēnas izraisošajiem faktoriem ir hormonu svārstības. Migrēna diemžēl ir neizārstējama slimība, tomēr tas nenozīmē, ka nav jēgas apmeklēt speciālistu, kas spēj norādīt ieteikumus, lai mazinātu tās sāpes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Katrai no mums cīņā pret galvassāpēm palīdz kas cits. Vienai tie var būt medikamenti, otrai tās var būt diētas un sava režīma sakārtošana. Latvijā ar migrēnu sirgst 16 % iedzīvotāju. Diemžēl migrēna ir slimība, ko no ārpuses cilvēkam nevaram novērtēt, bet ir veidi, kā uz savas ādas to pārbaudīt un saprast, ko tad cilvēki izjūt, kad ir radušās migrēnas lēkmes. Lai uzzinātu un saprastu, kā ir sirgt ar migrēnu, skaties videoklipā.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl