Sieviešu iedvesmotāja Sana Timma sāk gadu, atrādot īpaši kārdinošu foto sēriju

17 komentāri
Sieviešu iedvesmotāja Sana Timma sāk gadu, atrādot īpaši kārdinošu foto sēriju
INSTAGRAM

Daudzas iedvesmojošas pašmāju ”Instagram” personības 2021. gadu sociālajos tīklos uzsākušas, publicējot vērtīgas atziņas un attēlus, kas iedvesmo pašizaugsmei, un pilna laika māmiņu līdere Sana Timma nav izņēmums. Viņa gadumijā sociālajos tīklos atrādījusi elegantu bilžu sēriju, kas patiks kā kungiem, tā dāmām.

”Sievietei, kurai apkārt visaugstākās sienas, ir visdziļākā mīlestība,” ar šādu iedvesmojošu frāzi, kas ”Instagram” publiskota angļu mēlē, gadu sākusi Sana.

Teksts papildināts ar foto, kurā jaunā mamma redzama elegantas un reizē seksuālas sievietes tēlā aicinošā un reizē distancētā pozā.

Un tas nav viss! Gadumijā Sana palutinājusi savus sekotājus ar veselu sēriju izcilu foto, kas veikli balansē uz elegantas mākslas un vieglas erotikas robežas.

Attēlus novērtē kā dāmas tā kungi. Sievietes slavē un apbrīno Sanas spēju saglabāt stilu un eleganci, ikdienā esot pilna laika mammai, bet kungi, protams, novērtē sievietes ārējās dotības un attēlu eleganto pikantēriju.

Kā vērtē Sanas talanta cienītāji, sieviete ar katru dienu izskatās arvien labāk un labāk, un skaidrs ir viens – 2021. gadā iedvesmojošo mammu gaida lieli panākumi visās frontēs!