Šie dārzeņi jāēd termiski apstrādāti! Uzzini, kāpēc!

Komentāri

2. Tomāti

2/6

Spināti

Foto: Pixabay

Foto: Pixabay

Šis zaļais lapu dārzenis satur vienkārši fantastisku minerālvielu daudzumu: kalciju, dzelzi, magniju, beta-karotīnu, luteīnu un daudz antioksidantu. Termiskā apstrāde ļauj mūsu organismam šīs vielas uzņemt labāk. Piemēram, kalcija asimilācija pēc spinātu termiskās apstrādes palielinās 3 reizes. Tā­pēc pievienojiet spinātus pīrāgu pildījumiem, sautējumiem, zupām. Ja vēlaties izmantot salātiem, tad aplejiet tos ar verdošu ūdeni un paturiet tajā apmēram minūti.

2. Tomāti

2/6
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl