Šā gadsimta stilīgākais bērns: Norta Vesta

Komentāri
Šā gadsimta stilīgākais bērns: Norta Vesta

Viena no apspriestākajām slavenību atvasēm neapšaubāmi ir Norta Vesta (North West). Mazulīte stila ziņā līdzinās mammai, Kimai Kardašjanai, bet pēc sejas grimasēm ir īsta tēva Kanje Vesta meita.

Norta dzimusi 2013. gada 15. jūnijā. Viņas vecāki – reperis Kanje Vests un realitātes šova zvaigzne, modele un biznesa sieviete Kima Kardašjana. Norta Vesta ir ne vien viens no apspriestākajiem bērniem, bet arī viena no jaukākajām meitenītēm, kas labprātīgi pozē paparaci kamerām. Tomēr, ja kaut kas nepatīk, tad var parādīt arī radziņus, kurus mantojusi no tēva. Stilīga, mīļa un absolūti skaista ir šī mazā būtne. Diez vai viņa gaida mazā brālīša piedzimšanu, un vai mazulīte sevi turpmākajā dzīvē pierādīs tikpat veiksmīgi, kā viņas vecāki?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: šā gadsimta stilīgākā meitenīte Norta

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl