Seši sapņi, kuriem ir vērts pievērst uzmanību

0 Komentāru
Seši sapņi, kuriem ir vērts pievērst uzmanību
Foto: freeimages.com

Sapņus redz ikviens. Cits biežāk, cits retāk. Vieniem tie ir spilgti, krāsaini sapņi, citiem – melnbalti.  Vai ir redzēts pravietisks sapnis, to katrs izlemj pats. Taču psihologi sen ir pierādījuši, ka nereti mums sapņos zemapziņa sūta dažādus signālus, kas norāda uz mūsu  dvēseles  stāvokli. Lūk, seši sapņu “sižeti”, kurus ir vērts ņemt vērā. 

Izkrīt zobi

Ja sapnī redzi, ka tev ir izkritis zobs, vai tieši šobrīd zobs izkrīt, tas nozīmē, ka tev piemīt zema pašapziņa un drosmes trūkums. Zobi simbolizē varu un autoritāti. Ja zobi izkrīt, tas nozīmē, ka zaudē šīs īpašības.

Lidojums

Lidošana sapņos nozīmē brīvību. Tu beidzot esi atbrīvojusies no kādas nepatīkamas situācijas, attiecībām, pienākumiem, kas ”turēja” tevi pie zemes. Negatīvi interpretēt šo sapni var šādi – ”lidojuma vieglums” liecina, ka nespēj kontrolēt savu dzīvi.

Foto

Eksāmens

Ja tu sapnī kārto eksāmenu, tas nozīmē, ka par kādu konkrētu lietu vai situāciju ikdienā domā pārāk daudz. Nezini eksāmenā atbildi? Tas nozīmē, ka pārāk daudz sevi kritizē.

Kritiens

Tu dzīvē kaut ko neatlaid vaļā, izmisīgi turies pie attiecībām, kas sevi ir izsmēlušas, vai darba, kas nepatīk. Taču tev ir bail palikt bez nekā. Kritiens arī nozīmē to, ka tevi ir pārņēmušas jūtas vai vēlmes, par kurām ir bail sev atzīties.

Nāve

Redzēt sapnī nāvi ir uz labu. Tas nozīmē, ka tu pārdzīvo sevī lielas, iekšējas izmaiņas. Redzēt sapnī sevi zārkā nav, protams, patīkami, taču tas nozīmē, ka dzīvē tev ir pēdējais brīdis kaut ko mainīt, lai uzsāktu kaut ko jaunu.

Pakaļdzīšanās

Sapņi kuros redzi, ka no kāda bēdz vai kāds tev uzbrūk, vēsta par problēmām, kuras baidies atzīt. Ja pakaļ tev skrien dzīvnieks, tas norāda uz tavas personības problēmām, no kā baidies. Ja tevi vajā ļauns cilvēks, tas nozīmē, ka ir kļūdas, no kurām nav iegūta nekāda dzīves pieredze un tās pieļautas no jauna. Pakaļdzīšanās sapnī var nozīmēt arī to, ka beidzot dzīvē ir jāizdara ļoti strikta, bieži vien arī sāpīga izvēle.

0 Komentāru