Seši mīļāko tipi, no kuriem Tev jāmūk!

1 komentārs

2. Draņķīgais mīļākais

2/7

Paviršais mīļākais

Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Tas ir puisis, kas pēc pirmās tikšanās stāsta, ka esi viņa sapņu sie­viete, ku­ru viņš beidzot sastapis. Viņš ir uz­stājīgs un uzvedas tā, it kā tu būtu sa­lauzusi viņa sirdi. Taču gultā viņš at­tālinās kaut kādā savā pasaulē. Viņš tik ļoti iekaist un atrodas tik tālu prom no Tevis, ka tu sāc interesēties, vai viņš maz ievēros, ja tagad iedegsi nakts­lampiņu un sāksi lasīt grāmatu…

Viņam nav vajadzīga tava dalība, kad viņš nododas seksam — varbūt pat ievēroji, ka viņš tevi cieši piespiež pie gultas, lai tu nevarētu kustēties.

Pavēro šo puisi — viņš ir tik ļoti ie­grimis savās fantāzijās, ka realitāte vi­ņu vairs neinteresē. Tāpat viņu nein­teresē visas tās muļķības par no­pie­t­nām un ilgstošām attiecībām, par ku­rām viņš runāja neilgi pirms došanās gultā. Tavs uzdevums ir novērtēt viņa lielisko, mīlestības pilno sirdi. Bet, ja pieminēsi viņa solījumus, viņš būs ārā pa durvīm ātrāk, nekā pagūsi izbaudīt pirmo orgasmu. Palūdz emocionālo pa­līdzību, un viņš pēkšņi būs ļoti aiz­ņemts. Paskaidro, ka labprāt vēlētos pa­mēģināt citu pozu, un viņš kļūs im­potents, jo — sapņu sievietes nerunā pretī. Viņš var noderēt pāris kaislīgām naktīm, taču vairāk uz viņu neceri.

2. Draņķīgais mīļākais

2/7

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl