Seši knifiņi, kā šovasar izskatīties modīgi. Iesaka Maija Silova

13 komentāri
Seši knifiņi, kā šovasar izskatīties modīgi. Iesaka Maija Silova
INSTAGRAM

Vasara rit pilnā sparā, un to, kas ir šīs vasaras modes ”evergrīns” jeb var noderēt ikvienas dāmas veidolā un garderobē, saviem sekotājiem atklājusi modes un stila pazinēja, allaž labi ģērbtā TV personība Maija Silova.

Kā pirmo lietu, kam šovasar vajadzētu atrast vietu ikvienas modes dāmas garderobē, Maija min vasaras puszābaciņus ar atvērtu purngalu un masīvu papēdi. ”Piestāv gan kleitām un svārkiem, gan šortiem un saīsinātām biksēm. Ar klasisku žaketi un midi svārkiem tie ir vispār ”bomba”,” skaidro modes eksperte.

”Nekad neesmu aizrāvusies ar baltiem aksesuāriem, bet nebiju paredzējusi, ka tie tik tiešām piestāv ļoti daudziem maniem salikumiem un ir veiksmīgs koptēla akcents, kas tajā pašā laikā nav pārlieku uzkrītošs,” par somu baltā vai piena krāsā saka Silova.

Vasaras portatīvais saulessargs! Maija Silova skaidro, kāpēc izvēlas īpaša veida platmali

Kā gudru investīciju garderobē, kas noderēs ne tikai šajā, bet arī nākamajās sezonās, Maija iesaka iegādāties kreklveidīgu kleitu – īsu un garu, lakonisku un ekstravagantāku, taisna piegriezuma vai ar ielocēm. ”Noderēs vairākus gadus,” skaidro Silova.

”Piesātinātas smilškrāsas vai neitrāli bēšīgi apģērbi ir viegli kombinējami un salikumā ar baltiem un pasteļkrāsas toņiem izskatās tip-top.

Mīkstas formas plecu soma piešķir koptēlam relaksētu atmosfēru un moderni izskatīsies gan ar klasiskākiem apģērbiem, gan ar ikdienas brīvāka stila eksemplāriem,” iesaka Silova.

Ne mazsvarīgi ir padomāt arī par matu sakārtojumu, un Maija, kura pati lepojas ar koptiem, gariem matiem, šajā sezonā iesaka dot priekšroku brīvi ieveidotiem matiem: ”Karstumā saglabās kaut nelielu apjomu un nepieplaks tik ļoti kā gadās tveicē ar taisniem matiem.”

”Pačukstēšu, ka top frizieri izmanto sauso šampūnu piesakņu zonā, pat tikko izžāvētiem matiem, lai tas uzsūc mitrumu un dabisko eļļainību, kas vasarā var parādīties biežāk,” padomu no savas pieredzes dāmām sniedz Maija.
View this post on Instagram

A post shared by Maija Silova (@silovamaija)

13 komentāri