Seriāla Viņas melo labāk aktrise Elīna Vāne šovasar neatpūšas un saka: Baiba atgriezīsies!

Pievienot komentāru
Seriāla Viņas melo labāk aktrise Elīna Vāne šovasar neatpūšas un saka: Baiba atgriezīsies!
Foto: publicitātes foto

Seriālā Viņas melo labāk kaislības mijas ar nejaušībām, dusmas ar prieka asarām,  – kā jau īstā seriālā. Tomēr plašajā emociju jūrā nedaudz skatītāji ir sailgojušies pēc Baibas šerpā rakstura un savērptajām intrigām. Skaties.lv/ Sievietei  sazinājās ar aktrisi Elīnu Vāni, lai pavisam īsā intervijā uzzinātu, vai arī Baibas lomas tēlotāja nedaudz atpūšas ”no visa” tāpat kā viņas seriāla varone.

Vai šobrīd vasaru izbaudi kā pienākas?

Nē, šovasar es neatpūšos, es strādāju. Tas ir ļoti apzināts lēmums, tādēļ var teikt, ka liktenis man ir lēmis šovasar strādāt daudz. Ļoti daudz. Turklāt darbs ir projektos, kuri visi man ļoti patīk. Pirmkārt jau turpinu filmēties seriālā  Viņas melo labāk, ar ko esmu ”laulājusies” jau  vairākus gadus. Ir beidzies sagatavošanās process Billei ( režisores Ināras Kolmanes pilnmetrāžas filma ”Bille”)  un ”vilciens ir sācis kustēties.” . Līdz oktorbrim ir paredzēti vēl dažādi projekti, bet negribu teikt: Hop, pirms lecu pāri grāvim.

Foto

Bet kā tu noķer vasaras sajūtu? Vai vispār esi ”vasaras cilvēks”?

Man ļoti, ļoti patīk vasara. Protams, ka dažreiz paliek bēdīgi, ka šajā vasarā nav pietiekami gulēts pie jūras, vai arī lasītas grāmatas tik daudz, cik gribētos. Viss iet pamatīgā skrējienā. Pārsvarā es atpūšos mašīnā, braukājot pa Latviju. Nopirku Ojāra Grinberga disku, klausos automašīnā. Tā ir mana šīs vasaras sajūta. Skaistie skati pa logu – tā ir mana šīs vasaras sajūta ( smejas). Pāris vakari, kad ir brīvi, tad es cenšos ieelpot to brīvību.

Tad, visticamāk, ka tālāki ceļojumi nav ieplānoti…

Šovasar ir jāaizmirst par ceļojumiem. Iepriekšējos gados es aizrāvos ar kalniem. Atkārtoti kāpu Kazbekā, esmu bijusi Urālos. Esmu sapratusi, ka neinteresē braukt uz Eiropas pilsētām. Pilsētas mani vairs neinteresē. Mani interesē citu zemju daba. Ne gluži ekstrēmais tūrisms, bet kaut kas uz “to pusi”.

Vai seko savam “sastrādātajam” arī seriālā Viņas melo labāk?

Es nesekoju līdzi tam, kas notiek šobrīd uz ekrāna seriālā. Reizēm man mamma pastāsta, kādi notikumi risinās. Veikalā šad tad pādevējas pajautā: Vai jūs atgriezīsieties? No tā es secinu, ka Baiba šobrīd ir Īrijā( smejas).

Un vai Baiba šajā sezonā atgriezīsies?

Baiba būs klāt pilnā komplektā ar visu ģimeni, viss tur notiks. Seriāls jau bez Baibas nav seriāls (smejas). Taču tā nav, ka es nemaz neskatos nofilmēto. Parasti, kad sezona beidzas, tad es visas sērijas noskatos. Es esmu nepacietīgs cilvēks, man patīk visu reizē redzēt.

Paldies!