3 komentāri

Vakar seriāla UgunGrēks skatītājiem garastāvoklis pamatīgi uzlabojās, jo Pētersonu viesnīcā pēc ceļojuma uz Spāniju atgriezās viesnīcas apteksne Zentiņa. Turklāt Zenta no visas sirds centās uzlabot omu arī pārējiem viesnīcas darbiniekiem. Protams, ne visi to spēja pieņemt. Taču, ja arī tu pavisam nesen esi bijusi siltajās zemēs, kur dzīvei ir gluži cits ritms, Zentu noteikti ļoti labi saproti. Arī aktrisei Regīnai Devītei pilnībā ir skaidrs Zentas “lidojums pāris metrus virs zemes”.

Skaties.lv/ Sievietei aktrise pastāstīja, ka tieši šovasar bijusi Rodas salā, un tad arī viņai radies jautājums: kāpēc gan Latvijā cilvēki ir tik ļoti norūpējušies, maz smaida un staigā ar nodurtu galvu, iegrimuši savās domās. Regīna to tomēr “noraksta” vairāk uz mūsu klimatiskajiem apstākļiem, nevis uz latviešu mentalitāti. Rodas salas iedzīvotājiem arī neesot nekāda vieglā dzīve, ir smagi jāstrādā, lai kaut kas izaugtu, lai saulē neizdegtu, taču tur ļaudis ir daudz smaidīgāki un atvērtāki cits pret citu.

Regīna secina, ka arī pati maz smaidot. Tad citi interesējoties, kāpēc viņa tik bēdīga un drūma. Vai kas atgadījies…

Parasti es neesmu ne drūma, ne bēdīga. Es vienkārši daudz ko pārdomāju, un tāpēc par smaidu sejā aizmirstu.

Foto

Regīna ir iesākusi ik pa laikam veikt eksperimentu:

Lai arī cik slikts garastāvoklis, es piespiežu sevi smaidīt. Un – tas “strādā”! Tici vai nē, bet oma pēc tam uzlabojas. Ja ne man pašai, tad vismaz apkārtējiem nav jāskatās uz drūmu seju.

Visiem portāla Skaties.lv lasītājiem un seriāla UgunsGrēks faniem Regīna Devīte novēl daudz smaidīt! Īpaši tagad – rudenī, kad dienas neglābjami kļūst īsākas…

Video

TOP komentāri

 • !
  +1 +1 0

  !

  Tiekat vaļā no sibillas.Galīgi nevajadzīgs personāls.Visur prasa tikai šņabīti un pļērc nelabā balsī.Prieš kam viņa vispār vajadzīga šai seriālā?
 • Anonīms
  +1 +1 0

  Anonīms

  Jau sen vēlējos atstāt komentāru par seriāla jauno sezonu. Atvainojos, bet šoreiz tas būs negatīvs. Manuprāt, visas darbības un notikumi jau sākuši palikt garlaicīgi, darbības jau iepriekš paredzamas. Šis seriāls sāk gulties uz veciem lauriem. Ieteiktu piestrādāt pie scenārija. Nu cik ilgi tā Krista mocīsies un "čakarēsies" ar Sandiju un Gati. Doma nevirzās uz priekšu, viss stāv uz vietas.
 • zintuka
  0 0 0

  zintuka

  Cik ilgi seriālā skanēs tā šausmīgā gaudu dziesma un tas gaudotājs?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl