Seriāla UgunsGrēks Kristas un Sandijas tēlotāja Marija Linarte: Sandijai ir ļoti daudz labu īpašību

3 komentāri
Seriāla UgunsGrēks Kristas un Sandijas tēlotāja Marija Linarte: Sandijai ir ļoti daudz labu īpašību
Foto: publicitātes foto

Seriālā UgunsGrēks dvīņu pāri nav nekāds retums. Tiesa gan, pēc statistikas datiem pērn Latvijā ir piedzimuši 300 dvīņu pāri, taču tiem, kuri apgrozās Pētersonu viesnīcā, ir krietni vien vairāk gadu. Seriāla ”jaunākās” dvīnes ir Krista un Sandija, kuru tēlo jaunā aktrise Marija Linarte.

Kvēlākie seriāla Ugunsgrēks fani jau zina, ka nesenajam seriāla galvenajam varonim Leonam dvīņu brālis ir Fēlikss, par kura esamību Leonam nebija ne jausmas līdz ļoti pieklājīgam vecumam. Šobrīd gan skatītāji var sekot vairs tikai Fēliksa gaitām, jo Leons beidzot ir laimīgi apprecējies un dzīvo ārpus Latvijas. Fēliksu/Leonu atveido Dailes teātra aktieris Ģirts Ķesteris. Otrs dvīņu pāris (arī vīriešu kārtas) ir Silvijas un Vadima dēli Džonatans un Daniels. Šos abus puišus gan tēloja īsti dvīņi – Dmitrijs Hapilovs un Vladislavs Hapilovs. Beidzot ir pienākusi kārta dvīnēm. Sākumā Pētersonu viesnīcā ienāca Krista, kurai vēlāk pēkšņi uzradās dvīņu māsa Sandija, par kuru  Krista nezināja neko, toties Sandija par Kristu zināja visu. Neilgi pirms sezonas noslēguma aktrise  Marija Linarte piekrita īsai ekspresintervijai Skaties.lv/ Sievietei.

Vai pirms piedalīšanās seriālā pati biji aktīva seriāla skatītāja? Vai zināji, kā sauc visus tēlus?

Varu teikt, ka ”garām skrienot” skatījos. Es noteikti melotu, ja teiktu, ka es nezināju neko, un neatpazinu  nevienu tēlu. Tiesa, vairāk es pārzināju UgunsGrēka  senāko vēsturi – no pirmsākumiem,  kamēr vēl mācījos.

Vai pirmo reizi spēlē dvīnes?

Protams, ka pirmo reizi. Man jau vispār ir ļoti maza pieredze kā aktrisei, jo pilnvērtīga šīs profesijas pārstāve esmu tikai gadu.  Dvīņu, tātad divu vienādu, bet tomēr pavisam atšķirīgu tēlu spēlēšana ir krietns pārbaudījums sev pašai – kā bez ”štampiem” iemiesoties pilnīgi pretēja rakstura personāžos. Turklāt visai bieži filmēt sanāk pamīšus, vienā ainā esmu Krista, otrajā – Sandija.

Kas palīdz ”pārslēgties”?

Apģērbs, matu sakārtojums. Mazliet mulsu, kad Sandijai ”pazuda” tumšie mati. Bet ar laiku jau pieradu.

Vai tev pašai rados vai draugos  ir dvīņi?

Mana mamma ir dvīne. Taču, viņa nav identiskā dvīne. Protams, līdzība ir.

Tas nozīmē, ka nākotnē tev pašai arī varētu būt dvīņi?

Ja, tas ir pilnīgi iespējams. Tiesa, nekad neesmu domājusi, vai es pati vēlētos dvīņus. Es attiecos pret to mierīgi: Kā Dieviņš būs lēmis, tā būs.

Parasti aktieriem ir jābūt savu varoņu advokātiem. Vai ir viegli aizstāvēt divus pilnīgi pretējus tēlus?

Es aizstāvu gan Kristu, gan Sandiju kā ikvienu tēlu, kuru spēlēju. Protams, ka visi vienmēr uzskata, ka Sandija ir tā ļaunā. Bet neviens jau nepadomā, kāda ir bijusi viņas dzīve. Parasti tādi cilvēki kā Sandija kļūst tad, ja viņiem ir bijusi skarba dzīve, bērnība, kurā viņi paši ir daudz cietuši.  Sandijai ir arī ļoti daudz labu īpašību.

Piemēram?

Mērķtiecība, – viņa zina, ko grib. Viņa par sevi rūpējas, ir ļoti sievišķīga.

Foto

 

Nav nekāds noslēpums, ka seriālos bieži vien sliktie tēli pēkšņi kļūst labi. Vai tici, ka Sandija var kādreiz laboties, kļūt par Kristas lielāko atbalstu, un māsas kritīs viena otrai ap kaklu?

(Smejas) Šajā pasaulē viss var notikt. Starp citu visi, kuri tik ļoti aizstāv Kristu, jau ir pavisam aizmirsuši, ka sākumā Krista nemaz nebija nekāda paimeitiņa. Tā kā viss ir iespējams!

 

 

 

 

 

TOP komentāri

 • ❤Sandija❤
  +1 +1 0

  ❤Sandija❤

  Taa balss atpazistu Marijas balsi visas filmas kuraas vina tekstu lasa velak kad ta filma beidzas saka tekstu lasijusi kkads virelis un marija linarte❤
 • Sandija❤
  +1 +1 0

  Sandija❤

  Es dievinu kaa marija telo Sandiju tik forsi skaisti ideali vislabak patika kur sandija sez abolinas kresla kajas gaisa un atskrien dins. Un reklama ta melodija dievinu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl