Seriāla UgunsGrēks Ieviņa izaugusi: Tagad filmētos, ja man būtu laiks

Komentāri

3. februārī TV3 seriāla UgunsGrēks 1000. sērija! Lielākie seriāla fani noteikti atceras Leona un Martas meitu Ieviņu, kuru tēloja mazā rīdziniece Gabriela Utāne. Tagad Gabrielai ir trīspadsmit gadu, Ieviņas lomā viņa pēdējo reizi filmējās, kad uzsāka skolas gaitas, tādēļ labprāt piekrita jubilejas sērijai par godu kopā ar Skaties.lv/ Sievietei paviesoties Pētersonu viesnīcā un izstaigāt Ieviņas “bērnības takas”.  

Kad TV3 sāka demonstrēt seriālu UgunsGrēks, raidījums Bez Tabu veidoja sižetus par aktieriem, kuri tēloja galvenās lomas. Toreiz mazās Ieviņas atveidotājai Gabrielai bija seši gadi. Viņas seriāla tēti Leonu tēloja aktieris Ģirts Ķesteris, bet mammu Martu – Dita Lūriņa-Egliena.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Toreiz mazā Gabriela perfekti pārzināja savu ikdienas ceļu uzņemšanas paviljonā: vispirms pie grima meistariem, tad skaņu režisora, rekvizitores un beidzot pie režisores. Gabrielai bija tikai viens iebildums: Ieviņas tērpus varētu mainīt biežāk.

Video

Tagad Gabriela mācās Rīgas 45. vidusskolas 6. klasē. Seriālu, kurā reiz filmējusies, skatās tikai tad, ja ir brīvs brīdis, jo trīspadsmitgadīgā meitene ir ļoti aizņemta. Gabriela dejo tautiskās dejas TDA Uguntiņa, dzied kamerkorī Tonika un apmeklē klavieru nodarbības.

Foto

Gabriela atzīst, ka Ieviņas bērnības mājās daudz nekas nav mainījies, izņemot to, ka klāt ir nākušas citas telpas, kas “viņas laikā” nebija. Kad meitene sāka iet pirmajā klasē, daudzi Gabrielu atpazina kā seriāla Ieviņu un lūdza, lai pastāsta, kas notiek filmēšanas laukumā. Gabriela domā, ka tagad piekristu filmēties tikai tad, ja filmēšanās būtu brīvdienās, jo darba dienās šai nodarbei nepietiktu laika.

Video

 

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl