Seriāla UgunsGrēks Ieviņa izaugusi: Tagad filmētos, ja man būtu laiks

Komentāri

3. februārī TV3 seriāla UgunsGrēks 1000. sērija! Lielākie seriāla fani noteikti atceras Leona un Martas meitu Ieviņu, kuru tēloja mazā rīdziniece Gabriela Utāne. Tagad Gabrielai ir trīspadsmit gadu, Ieviņas lomā viņa pēdējo reizi filmējās, kad uzsāka skolas gaitas, tādēļ labprāt piekrita jubilejas sērijai par godu kopā ar Skaties.lv/ Sievietei paviesoties Pētersonu viesnīcā un izstaigāt Ieviņas “bērnības takas”.  

Kad TV3 sāka demonstrēt seriālu UgunsGrēks, raidījums Bez Tabu veidoja sižetus par aktieriem, kuri tēloja galvenās lomas. Toreiz mazās Ieviņas atveidotājai Gabrielai bija seši gadi. Viņas seriāla tēti Leonu tēloja aktieris Ģirts Ķesteris, bet mammu Martu – Dita Lūriņa-Egliena.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Toreiz mazā Gabriela perfekti pārzināja savu ikdienas ceļu uzņemšanas paviljonā: vispirms pie grima meistariem, tad skaņu režisora, rekvizitores un beidzot pie režisores. Gabrielai bija tikai viens iebildums: Ieviņas tērpus varētu mainīt biežāk.

Video

Tagad Gabriela mācās Rīgas 45. vidusskolas 6. klasē. Seriālu, kurā reiz filmējusies, skatās tikai tad, ja ir brīvs brīdis, jo trīspadsmitgadīgā meitene ir ļoti aizņemta. Gabriela dejo tautiskās dejas TDA Uguntiņa, dzied kamerkorī Tonika un apmeklē klavieru nodarbības.

Foto

Gabriela atzīst, ka Ieviņas bērnības mājās daudz nekas nav mainījies, izņemot to, ka klāt ir nākušas citas telpas, kas “viņas laikā” nebija. Kad meitene sāka iet pirmajā klasē, daudzi Gabrielu atpazina kā seriāla Ieviņu un lūdza, lai pastāsta, kas notiek filmēšanas laukumā. Gabriela domā, ka tagad piekristu filmēties tikai tad, ja filmēšanās būtu brīvdienās, jo darba dienās šai nodarbei nepietiktu laika.

Video

 

 

Lasi vēl