Septiņi ģeniāli citāti par seksu

Komentāri
Septiņi ģeniāli citāti par seksu

Ko gan mēs darītu bez seksa, kā arī bez ģeniālām dienas domām un citātiem, kas piepilda mūsu dienu?

Skaties.lv sadaļa Sievietei rūpīgi atlasīja septiņus izcilus citātus par mūsu mīļāko nodarbošanos – seksu. Pikanti, mazliet dzēlīgi, tomēr ļoti trāpīgi. Pat Andželina Džollija dalījusies savā viedoklī par seksu un to, ka viņa vēlas dzīvē izbaudīt visu uz simts procentiem, tai skaitā, protams, mīīīlēēēšanooos! :) Mums gan vislabāk patīk sestais citāts. Kurš no šiem septiņiem tevi uzrunā visvairāk?

Foto: iedvesmojies nerātnai nedēļas nogalei

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl