4 komentāri
Septiņi dzīves prieki, kas ir liegti visiem briļļu nēsātājiem: Kārļa sāpīgās atklāsmes
Kārļa privātais arhīvs

Tie, kuri nekad dzīvē nav nēsājuši acenes, nekad nesapratīs tos, kuri ik dienas pasauli vēro caur diviem maziem stikliņiem. 22 gadus vecais Kārlis jau kopš desmit gadu vecuma nēsā brilles, un visus šos 12 gadus viņa dzīvē ir septiņi prieki, kurus izbaudīt traucē tieši acenes. Tverot dzīvi ar vieglu humoru, Kārlis apkopojis septiņas briļļaino ļaužu problēmas, kuras laipni prezentē Skaties.lv lasītājiem.

Pārāk dārgi sportot

“Ja vēlies aktīvi sportot, bet nēsā brilles, tev ir divi varianti. Abi prasa visai lielus līdzekļus. Viens ir iegādāties speciālās sporta brilles, kas ir ne tikai dārgas, bet arī izcili neglītas. Iespēja savaldzināt meiteni sporta laukumā briļļu nēsātājam atkrīt, pat ja viņš ir tiešām izcila torsa īpašnieks – neglītās sporta brilles atbaida dāmas.

Otrs variants – sportot ar savām brillēm. Šādā veidā esmu sadauzījis jau divus aceņu pārus, tā ka spriediet paši,” tā Kārlis.

Acenes pret dabu

“Principā nav tādu laika apstākļu, kas būtu labvēlīgi briļļu nēsātājiem. Lietus līst – prasās “logu tīrītāju”. Ienākot iekšā no aukstuma, stikliņi aizsvīst.
Principā pati daba nemīl briļļaiņus,” spriež atraktīvais jaunietis.

Briļļu cūka

“Pat ja esi viskārtīgākais un pedantiskākais cilvēks, stikliņi dienas laikā neglābjami nospeķojas. Rezultātā sabiedrība cilvēkus ar acenēm automātiski uzskata par netīrīgiem,” skumst puisietis.

Acenes vai vakariņas?

“Vāri vakariņām kartupeļus? Novērtē to, kā tev paveicies, ja nenēsā brilles! Cilvēkam ar acenēm ēst gatavošana ir vēl viens dzīves izaicinājums, jo, paceļot katliņa vāciņu, lai nokāstu kartupeļus, stikliņi atkal aizsvīst,” nopūšas Kārlis.

Nedienas guļamistabā

“Gribi kaislīgi noliekties pār pupainu daiļavu un nodoties kaislīgiem mīlas priekiem, bet… Brīdī, kad tuvojies viņas apaļumiem, no tava deguna nokrīt un pašā daiļākajā dāmas vietā noveļas brilles…

Vai tas kādu lēdiju spēj uzbudināt?” skumju niansi, ar ko jāsaskaras kaislīgākajiem aceņu valkātājiem, iezīmē Kārlis.

Kaislīgā rīvēšanās ar logiem

“Ja pats nēsā brilles, no savu potenciālo draudzeņu loka vari izslēgt meitenes, kurām arī ir acenes. Diviem briļļainiem cilvēkiem skūpstoties, sajūta ir tāda it kā logi rīvētos pret logiem,” noskurinās briļļainais skaistulis.

Pludmales izaicinājums

“Sauļojoties vienkārši nav variantu – ja negribi uz sejas iesauļot ērmīgas formas, aizmirsti par acenēm. Taču pludmalē palikt bez asa acu skata nozīmē arī neredzēt daiļās meitenes, kuras, iespējams, sauļojas rokas stiepiena attālumā un jau uzkrītoši miedz ar aci.

Bet tu to neredzi, jo tevi atkal iegāž sasodītās acenes, kuras noliktas malā,” pikts Kārlis.

TOP komentāri

 • lailai
  0 0 0

  lailai

  šis viss ir figņa salīdzinot to ar automašīnas vadīšanu, nespējot uzlikt normālas saulesbrilles. tāpēc nēsāt kontaktlēcas ir 100x ērtāk.
 • Ries
  0 0 0

  Ries

  Kas tas par....??? Vins laikam nezin kadas iespejas shaja pasaule ir. izglitojies taksh... lecas, operacija, nakts lecas viss kas iespejams.
 • .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl