Sekstings – uzbudinoši, bet vai droši?

Komentāri

Ir daudzi cilvēki, kas viens otram sūta savus kailfoto. Kādam tas šķiet pieņemami, bet kādam citam – nē. Ir pierādīts, ka tie pāri, kas piekopj “sekstingu” ir seksuāli apmierinātāki nekā tie, kuri uzbudinās vien aci pret aci.

Kas mums liek sūtīt savu kailfoto otram cilvēkam? Uzticība viens otram? Varbūt vienkārši šāda satura bildes noskaņo otru cilvēku laimīgām beigām jeb vakara pārsteigumam. Šajā Bez Tabu sižetā par “sekstingu” un to, kas jāiegaumē ikvienam šādas sarakstes piekritējam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Svarīgi atcerēties, ka internets ir pieejams visiem. Ja nu gadās tā, ka lielā mīla pēkšņi izzūd? Vai tiešām otra pusīte būtu gatava publicēt tavu kailfoto plašākai auditorijai? Ieteikums visiem “sekstinga” mīlētājiem – sūtiet savas bildes, bet nofotografējiet tās tā, lai jūsu seja netiek atklāta. Uzbudinājums paliks, bet vismaz būs maza garantija, ka neatpazīs neviens, kam nebūtu jāatpazīst.

Skaties vairāk šajā videosižetā:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl