Sekss ūdenī. Par un pret

Komentāri
Sekss ūdenī. Par un pret
FOTO: Micah Camara, Flickr.com

Nebūs nekas neparasts, ja karstajā laikā vēlēšanās mesties vienam otra apskāvienos radīsies tieši ūdenī. Emociju uzplūdā veiktie seksa eksperimenti ir apsveicami, ja vien tie nav kaitīgi veselībai.

Jūrā, upē vai ezerā

Romantikas pārpārēm. Kā filmās – naksnīga jūra. Mēness gaisma. Viļņi. Tu un viņš erotiski –romantiskas mūzikas pavadībā.

Realitāte

Pirmkārt,  ilgi pēc tam no visām iespējamajām intīmajām vietām tev birs smiltis vārda vistiešākajā nozīmē. Sajūta nav tā patīkamākā. Otrkārt, jūras ūdens ir ļoti kaitīgs dzimumorgānu gļotādai. Ezeros un upēs vispār nav ieteicams nodoties mīlas rotaļām, jo visās šāda veida ūdenstilpnēs ir pilns ar baktērijām.

Tu, viņš un visapkārt ūdens. Tas tiešām ir vilinoši. Foto

 

Vanna, duša, džakuzi

Vari mēģināt, ja vien šim notikumam rūpīgi sagatavojies. Ja mīļotais tevi pēkšņi pārsteidz dušā un vēlas, paralēli ūdens procedūrai, nodarboties arī ar kaut ko citu, tad pirms mīlēšanās pilnībā noskalo no ķermeņa dušas želeju vai ziepes. Vannas istabas vai dušas kabīnes plauktiņiem ir jābūt stingri piestiprinātiem, bet šampūniem, krēmiem no citiem priekšmetiem novāktiem, lai pašā skaistākajā brīdī tie neuzkrīt uz galvas.

Baseinā

Nav ieteicams. Ja vien tev nav bail, ka taviem dzimumorgāniem ir kaitīgs hlors, tad – uz priekšu. Tomēr sekas ir neparedzamas. Labāk tomēr neriskē, jo tikt vaļā no infekcijas slimībām nav nekāds lētais un patīkamais process.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl