Sekss ūdenī. Par un pret

Pievienot komentāru
Sekss ūdenī. Par un pret
FOTO: Micah Camara, Flickr.com

Nebūs nekas neparasts, ja karstajā laikā vēlēšanās mesties vienam otra apskāvienos radīsies tieši ūdenī. Emociju uzplūdā veiktie seksa eksperimenti ir apsveicami, ja vien tie nav kaitīgi veselībai.

Jūrā, upē vai ezerā

Romantikas pārpārēm. Kā filmās – naksnīga jūra. Mēness gaisma. Viļņi. Tu un viņš erotiski –romantiskas mūzikas pavadībā.

Realitāte

Pirmkārt,  ilgi pēc tam no visām iespējamajām intīmajām vietām tev birs smiltis vārda vistiešākajā nozīmē. Sajūta nav tā patīkamākā. Otrkārt, jūras ūdens ir ļoti kaitīgs dzimumorgānu gļotādai. Ezeros un upēs vispār nav ieteicams nodoties mīlas rotaļām, jo visās šāda veida ūdenstilpnēs ir pilns ar baktērijām.

Tu, viņš un visapkārt ūdens. Tas tiešām ir vilinoši. Foto

 

Vanna, duša, džakuzi

Vari mēģināt, ja vien šim notikumam rūpīgi sagatavojies. Ja mīļotais tevi pēkšņi pārsteidz dušā un vēlas, paralēli ūdens procedūrai, nodarboties arī ar kaut ko citu, tad pirms mīlēšanās pilnībā noskalo no ķermeņa dušas želeju vai ziepes. Vannas istabas vai dušas kabīnes plauktiņiem ir jābūt stingri piestiprinātiem, bet šampūniem, krēmiem no citiem priekšmetiem novāktiem, lai pašā skaistākajā brīdī tie neuzkrīt uz galvas.

Baseinā

Nav ieteicams. Ja vien tev nav bail, ka taviem dzimumorgāniem ir kaitīgs hlors, tad – uz priekšu. Tomēr sekas ir neparedzamas. Labāk tomēr neriskē, jo tikt vaļā no infekcijas slimībām nav nekāds lētais un patīkamais process.