Sekss pa telefonu. Īsa pamācība pirmajai reizei

Komentāri
Sekss pa telefonu. Īsa pamācība pirmajai reizei

Sekss pa telefonu ir aizraujošs un attiecībām ar mīļoto ļoti noderīgs. Kas var būt labāks, kā sajust mīļoto blakus pat tad, kad tas nav iespējams? Šis seksa veids atmodinās seksuālo fantāziju, un kāpēc gan nepamēģināt ko jaunu?

No sākuma tev tas var šķist dīvaini, bet, sākot to darīt, sapratīsi, ka nav, no kā baidīties un/vai kautrēties. Pirmajā reizē tev noteikti noderēs šīs frāzes. Uz priekšu!

Vai zini, kas man šobrīd ir mugurā?

Visdrošākais, bet tajā pašā laikā labākais sākums seksam pa telefonu būtu šis. Galvenais noteikums – tev jājūtas iekārojamai, lai arī viņš to sajustu. Čuksti tālrunī to, cik ļoti centies viņa dēļ izskatīties seksīga.

Es par tevi domāju…

Aizver acis un iedomājies, ka viņš atrodas tev blakus. Vizualizē katru viņa gājienu un nebaidies pieskarties pati sev. Iedomājies, ka tas ir tavs mīļotais, kas šobrīd maigi glāsta sevi. Tā tu noteikti ievirzīsi sevi domās par seksu. Neaizmirsti savam partnerim pastāstīt, ko šobrīd dari. Viņš momentāni iekarsīs.

Es gribu tevi!

Pastāsti mīļotajam, ka vēlies viņu cieši blakus sev un tu nevari sagaidīt brīdi, kad tiksities.

Es dievinu to, kā tu man liec justies

Pastāsti viņam, cik uzbudināta jūties. Nekas cits necels viņa pašapziņu, izņemot tevi, un sajūtām, kādas pārņem tevi, domājot par viņu. Viegli kunksti un vaidi nāks tikai par labu. Elpo dziļi.

Kā tu jūties?

Ja tavs partneris uz kādu laiku pieklust, tas liecina, ka viņš patiesi ieklausās tevī un vizualizē to, ko dari klausules otrā galā. Lai arī viņš pastāsta savas sajūtas un to, ko dara. Uzdod šo jautājumu, un gaidi detalizētu atbildi. Vari uzdot jautājumus, uz kuriem atbild ar “jā” vai “nē”. Tici man, viņš šobrīd ir aizņemts ar sevis apmierināšanu. :)

Vai tu esi gatavs man?

Atver visas savas kārtis – vaidi, elpo, sauc viņu vārdā un pastāsti katru detaļu, kas šobrīd notiek ar tavu ķermeni. Pēc tam, kad esi beigusi, pastāsti, cik tas bija labi un ka atkārtosi visu to pašu, kad viņš būs tev pie sāniem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl