Sekss draudzības vārdā. Ar kuru draugu drīkst, ar kuru – labāk nē

1 komentārs
Sekss draudzības vārdā. Ar kuru draugu drīkst, ar kuru – labāk nē
FOTO: Flickr.com

Mēdz sacīt, ka mīlestībā un karā visi līdzekļi ir labi. Taču, ja ir runa par ”pliku seksu”, kas reizēm notiek vienkārši ”pa draugam”, pirms izšķirties par šo soli, ir nedaudz jāpadomā.

Protams, ka sekss draudzības vārdā nav nekas nosodāms, neiespējams un pat patīkams. Turklāt tas neuzliek nekādus pienākumus. Daudzām šāds modelis liekas pat ļoti pieņemams, ja konkrētajā laika posmā ir tukšums un klusums mīlestības frontē. Ir gūts fizisks un varbūt pat emocionāls apmierinājums, bet jaunu romantisku attiecību dibināšanai, joprojām viņa ir atvērta. Taču sekss ar vīrieti, ar kuru esat vienojušies, ka esat tikai draugi, nav ieteicams vienmēr. Ir draugi, ar kuriem šādas attiecības labāk nemaz neuzsākt.

Tavs bijušais

Likties ar viņu gultā nozīmē tikai un vienīgi uzplēst vecās brūces. Vienam vai otram šāds risinājums, var dot veltas cerības. Ja vien no tev nav nolūku romantiskās attiecības atjaunot, bet viņš uz to cer, labāk aizmirsti par viņu pavisam.

Tavs sapņu vīrietis

Ja viņš tev devis mājienu, ka jūs abi varētu nodoties seksam tāpat vien, labāk uzreiz liec viņam saprast, ka tevī nemājo tikai draudzības jūtas. Ja kritīsi vīrieša apskāvienos cerībā, ka arī viņam dvēsele sāks dziedāt, vari vilties un nodarīt sev pāri.

Precēts vīrietis

Ar precētu vīrieti vispār labāk negulēt, lai nebojātu sev karmu. Īpaši jau tad, ja tev nav pret viņu nekādu jūtu. Tavu tīri seksuālo vēlmju apmierināšana nedrīkst būt par iemeslu citas sievietes asarām.

Kolēģis (arī priekšnieks vai padotais)

Dienesta romāns kā vienkārša izklaide vispār nav laba doma. Jūs taču vēros un redzēs visi kolēģi. Labāk, lai darba attiecības arī paliek darba attiecības.

Pikantākās un jautrākās seksa pozas. Foto: 

 

Sens pielūdzējs

Viņš vienkārši nespēs pieņemt seksu draudzības vārdā. Viņš vienalga klusībā tevi mīlēs un cerēs, ka ar laiku viņu iemīlēsi. Nevajag dot viņam veltas cerības, ja vien tu pati neredzi jums abiem kopīgu nākotni.

Labākais draugs

Tā vien šķiet, ka viņš šādam seksam būtu ideālākā kandidatūra. Taču liekoties ar viņu gultā, riskē uz visiem laikiem pazaudēt draudzību un uzticību, kas valdīja jūsu starpā.

Kaimiņš

Ir teiciens, ka nedrīkst piemēslot to vietu, kurā jādzīvo. Sekss draudzības vārdā noteikti kādreiz beigsies, bet dzīvesvieta paliks tā pati. Tādēļ neriskē.