Seksoloģe: lai sekss palīdzētu stiprināt imunitāti, procesā jāpiedalās ”amoram”

3 komentāri

Kamēr cilvēki rūda ķermeni, peldoties ziemā, tikmēr zinātnieki ir izpētījuši, ka imunitāti var stiprināt daudz siltākā vietā – likties gultā un nodoties mīlas rotaļām.

Aktīvs sekss veicinot imūnsistēmas stimulējošās vielas paaugstināšanos organismā. Lai arī gripas slimnieku rindu mazinošais līdzeklis esot zinātniski pamatots, ārstei seksoloģei tomēr ir nedaudz cits viedoklis – procesā obligāti esot jāpiedalās ”amoram”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Ja ir gripa un ja kaut kur sāp, un ja ar varu piespiež būt aktīvam vai aktīvai seksā… Tā nedrīkst būt,” norāda ārste seksoloģe Ināra Roja.

Fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs stāsta, ka ļoti aktīva seksuālā dzīve viņu reiz pat novedusi līdz nopietnām veselības problēmām.

”Tas bija tik intensīvi, ka man no tik lielā seksa apjoma loceklis pat saberzējās, man reāli sāpēja,” stāsta skandalozais fotogrāfs.

Teoriju, ka seksu var izmantot kā zāles pret jebkuru kaiti, gan aptaukošanos, gripu, lieko svaru, bezmiegu, galvassāpēm atbalsta žurnāliste, uzņēmēja un pasniedzēja Ieva Adamss.

”Ja vispār pasaulē ir izgudrots kaut kas pret visām kaitēm – tad tā ir darīšana, nevis nedarīšana, tostarp arī seksa darīšana. Man jau liekas, ka seksa, kā ārstniecības līdzekļa galvenais nopelns ir tajā, ka viņš sniedz prieku, un priecīgi cilvēki, kā zināms saslimst mazāk,” norāda Ieva Adamss.

Vairāk par slimībām, no kā palīdz atbrīvoties regulārs sekss, lasi šeit!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl