Komentāri
Seksologa atklājumi brīvajām sievietēm – kā šogad vairot seksualitāti un atrast savu īsto?
Foto: Pixabay.com

Jauno gadu daudzas no mums iesāk ar apņemšanos uzsākt jaunas attiecības, kļūt sievišķīgākām un vairot savu seksualitāti. Mums ir atbildes uz visiem sieviešu jautājumiem, KĀ to izdarīt.

Portāls Skaties.lv sazinājās ar Arturu Šulcu, ārstu psihoterapeitu – seksologu, lai noskaidrotu viņa domas, kā šogad sievietēm vairot savu seksualitāti un ko atstāt vecajā gadā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savas apziņas telpa

Seksologs Arturs Šulcs uzsver, ka ir ļoti svarīgi, ko sieviete domā pati par sevi. Ja sieviete sevi uzskatīs par skaistu un interesantu, tad viņa spēj būt arī seksuāla.

Šulcs iesaka domāt pozitīvi un brīvajām sievietēm uzsākt veidot attiecības, ja to nav. Kas attiecas uz aizņemtajām sievietēm – tās jāturpina attīstīt.

Latvijas seksoloģes viedoklis par gulēšanu ar vecāku ārzemnieku

Atvērtība

Seksologs iesaka ikvienai, kura vēlas sevī vairot seksualitāti, sākt komunicēt, tādā veidā atverot sevi jauniem piedzīvojumiem.

Eksperts uzsver, ka ir jāmaina priekšstati – dzīve tā ir daudz interesantāka. Ja ballītē kāds iepatīkas, vajag mēģināt spert soli pretim, uzskata Šulcs.

Lomas attiecībās

Aizmirstam ierūsējušo priekšstatu, ka vīrietim par visu jādomā.

“Ja sieviete nekustas un tikai gaida, kad vīrietis nāks klāt, tad tur nekas nevar sanākt. Sievietes, kuras grib attiecības, kuras grib vairot seksualitāti, viņas rīkosies,” uzsver eksperts.

Ja partneriem būs kopīgas intereses, piedzīvojumi, hobiji, kaut vai kopīga kafijas dzeršana, tas var izvērsties skaisti abiem partneriem.

“Netīro deju” seksīgā Evelīna atradusi savu otru pusīti! Kā viņam izdevās savaldzināt meiteni?

Iemācīties tikt pāri negatīvai pieredzei

Šulcs uz sāpīgo attiecību pagātni iesaka paskatīties citādāk, nekā iepriekš, tas ir, nevainot tos, kuri reiz darījuši pāri, u.tml.

Eksperts to dēvē par “pagātnes rēgu inventarizācija”.

“Tīram savu apziņas, sajūtu telpu. Nevajag baidīties. Uz negatīvu pieredzi vajag skatīties pozitīvi,” stāsta eksperts.

Fiziskas aktivitātes

Jā, visās tās izpausmēs. Šulcs iesaka iet, skriet, uzsverot, ka to nevajag pārvērst par sacensībām. Ikviens no mums ir unikāls un nevienam nav “jāatrādās”.

Vai atceries TV3 seriālu “Šķiršanās formula”? To, izrādās, zākāja tie, kuri nav apmierināti ar savu seksuālo dzīvi! Uzzini vairāk šeit!

Foto: pazīmes, ka esi pievērsusi VIŅA uzmanību

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl