Seksologa atklājumi brīvajām sievietēm – kā šogad vairot seksualitāti un atrast savu īsto?

0 Komentāru
Seksologa atklājumi brīvajām sievietēm – kā šogad vairot seksualitāti un atrast savu īsto?
Foto: Pixabay.com

Jauno gadu daudzas no mums iesāk ar apņemšanos uzsākt jaunas attiecības, kļūt sievišķīgākām un vairot savu seksualitāti. Mums ir atbildes uz visiem sieviešu jautājumiem, KĀ to izdarīt.

Portāls Skaties.lv sazinājās ar Arturu Šulcu, ārstu psihoterapeitu – seksologu, lai noskaidrotu viņa domas, kā šogad sievietēm vairot savu seksualitāti un ko atstāt vecajā gadā.

Savas apziņas telpa

Seksologs Arturs Šulcs uzsver, ka ir ļoti svarīgi, ko sieviete domā pati par sevi. Ja sieviete sevi uzskatīs par skaistu un interesantu, tad viņa spēj būt arī seksuāla.

Šulcs iesaka domāt pozitīvi un brīvajām sievietēm uzsākt veidot attiecības, ja to nav. Kas attiecas uz aizņemtajām sievietēm – tās jāturpina attīstīt.

Latvijas seksoloģes viedoklis par gulēšanu ar vecāku ārzemnieku

Atvērtība

Seksologs iesaka ikvienai, kura vēlas sevī vairot seksualitāti, sākt komunicēt, tādā veidā atverot sevi jauniem piedzīvojumiem.

Eksperts uzsver, ka ir jāmaina priekšstati – dzīve tā ir daudz interesantāka. Ja ballītē kāds iepatīkas, vajag mēģināt spert soli pretim, uzskata Šulcs.

Lomas attiecībās

Aizmirstam ierūsējušo priekšstatu, ka vīrietim par visu jādomā.

“Ja sieviete nekustas un tikai gaida, kad vīrietis nāks klāt, tad tur nekas nevar sanākt. Sievietes, kuras grib attiecības, kuras grib vairot seksualitāti, viņas rīkosies,” uzsver eksperts.

Ja partneriem būs kopīgas intereses, piedzīvojumi, hobiji, kaut vai kopīga kafijas dzeršana, tas var izvērsties skaisti abiem partneriem.

“Netīro deju” seksīgā Evelīna atradusi savu otru pusīti! Kā viņam izdevās savaldzināt meiteni?

Iemācīties tikt pāri negatīvai pieredzei

Šulcs uz sāpīgo attiecību pagātni iesaka paskatīties citādāk, nekā iepriekš, tas ir, nevainot tos, kuri reiz darījuši pāri, u.tml.

Eksperts to dēvē par “pagātnes rēgu inventarizācija”.

“Tīram savu apziņas, sajūtu telpu. Nevajag baidīties. Uz negatīvu pieredzi vajag skatīties pozitīvi,” stāsta eksperts.

Fiziskas aktivitātes

Jā, visās tās izpausmēs. Šulcs iesaka iet, skriet, uzsverot, ka to nevajag pārvērst par sacensībām. Ikviens no mums ir unikāls un nevienam nav “jāatrādās”.

Vai atceries TV3 seriālu “Šķiršanās formula”? To, izrādās, zākāja tie, kuri nav apmierināti ar savu seksuālo dzīvi! Uzzini vairāk šeit!

Foto: pazīmes, ka esi pievērsusi VIŅA uzmanību

0 Komentāru