Seksīgi veidi, kā sadedzināt kalorijas

Komentāri
Seksīgi veidi, kā sadedzināt kalorijas

Sniedzot baudu partnerim, arī Tu gūsti kādu labumu. Dedzinām kalorijas! Un tas nav jādara ātri, process ir jāizbauda. Jo lēnāk, jo tiek iedarbinātas vairākas muskuļu grupas. Uzzini, kā, sniedzot baudu, sadedzināt pēc iespējas vairāk kaloriju!

Nodarbošanās ar seksu

144 kalorijas pusstundas laikā! Mēs visi zinām to, ka sekss ir treniņprocess, bet, vai zināji, ka pusstundas laikā vari tikt vaļā no tās šokolādes, ko apēdi pusdienu pārtraukumā? Papildu vaidi sadedzinās vēl 18-30 kalorijas. Lai šis process būtu efektīvāks, mainiet pozas! Lai nostiprinātu kāju un dibena muskuļus, atrodies jātnieces pozā. 30 minūšu šāda veida treniņa nodrošinās tev 200+ kaloriju zaudējumu, vai nav lieliski?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Orālais sekss

100 kalorijas pusstundas laikā. Vai esi kādreiz iedomājusies, ka, apmierinot partneri, veic pumpīšus? Vai, piemēram, stāvi balstā? Šis process pavisam noteikti ir šāviens diviem zaķiem vienlaicīgi! Gan bauda, gan izcils treniņš!

Izmanto rokas

Protams, orālais sekss, izmantojot tikai rokas, arī ir darbs! 50 kalorijas pusstundas laikā. Dari vairākas kustības vienlaicīgi, liec lietā arī savu ķermeni, ne tikai rokas. Tavs vīrietis būs patīkami pārsteigts ne tikai par tavu mākslu sagādāt baudu, bet arī par Tavu izskatu pēc vairākām šādām treniņreizēm.

Romantiska deja

Netīrās dejas, aiziet! Pat ja tev mugurā ir drēbes, šis pasākums var izvērsties par kaut ko lielisku. Zinātnieki ir pierādījuši, ka sievietes pēc aerobikas treniņa kļūst vieglāk uzbudināmas. Lēnu deju var padarīt intīmāku ar pieskārieniem un karstiem skūpstiem. 103 kalorijas 30 minūtēs.

Kaislīga skūpstīšanās

Visefektīvākais tiek atzīts tieši šis process. Tas paātrina sirdsdarbību, elpošanu, tādā veidā vari sadedzināt 238 kalorijas pusstundā! Svarīgi ir arī apkārtējie faktori, piemēram, silta istaba. Jo karstāk, jo labāk. Padari šo procesu īpaši kaislīgu, mainot pozas un vietas, kurā skūpstāties. Protams, mēs visi zinām, ar ko tas beigsies… :)

Lasi vēl