Seksīgās Lee mīļotais vīrietis izrādījies precēts krāpnieks; zvaigzne pārmāca meli, publiskojot intīmu saraksti

27 komentāri
Seksīgās Lee mīļotais vīrietis izrādījies precēts krāpnieks; zvaigzne pārmāca meli, publiskojot intīmu saraksti
FACEBOOK

Tas, ka esi satriecoši skaista un slavena, ne vienmēr nozīmē laimi mīlestībā. Latvijas šovbiznesa zvaigzne Liene Ušakova jeb Seksīgā Lee savā ”Facebook” profilā publiskojusi atklātu stāstu par to, kā uzķērusies uz precēta vīrieša meliem, labu laiku domājot, ka satikusi savu lielo mīlu.

”Mīļās meitenes, man jums ieteikums. Pirms iepazīties ar kādu, pajautājiet personu apliecinošu dokumentu (bez jokiem), jo citādi var gadīties, ka jūsu sirdsāķītis nav tas, par ko uzdodas,” ierakstu ”Facebook”, kas kalpos par mācību citām skaistām un brīvām meičām, uzsāk Liene.

Kā, pati par sevi ironizējot, nu atklāj Liene, viņa kādu laiku staigājusi rozā brillēm un priecājusies, ka atradusi laimi. ”Vētrains romāns. Šķiet, ka beidzot esmu sastapusi savu sapņu vīrieti: seksa guru, cilvēku, kam ģimene ir vislielākā vērtība,” atceras Liene.

Sapņu vīrietim bijusi tieksme pazust, neatbildot uz zvaniem un ziņām, bet uzticīgā Liene ticējusi, ka viņš strādā.

”Nemitīgi lidojumi, grafiks tik saspringts. Jālido uz Maskavu kopā, Parīzi. Mīļotajam darba tik daudz, tik daudz. Es visu piedodu un saprotu, jo tikai tā rīkojas mīlošas sievietes – viņas saprot! Tūlīt ceļosim pa pasauli, smiesimies un mīlēsimies, iekārtosim manu jauno dzīvokli, jo es taču esmu tik brīnišķīgs cilvēks un viņš grib man palīdzēt it visā,” savas izjūtas atklāt citiem nav baidījusies Liene.

Viņa neslēpusi – šī vīrieša rīcībā nu ir visi iespējamie ieroči: sarakste, kurā zvaigzne atklājusi savas slēptākās seksuālās fantāzijas, seksa video un pat Lienes pases kopija.  Taču Liene nebūs īstā, kuru iebiedēt – šī meitene nebaidās patiesības.

”Pati varu ielikt ”Instagramā”, ja nu kāds vēl par to šaubās,” tā Liene, ”Facebook” publiskojot arī ļoti personisku saraksti ar vīrieti, kas apliecina viņas vārdus.

Kā noskaidrojusi Liene, viņas vīrietis nav Daumants vai Rafaels, kā viņai licies, bet gan kāds Rolands Alpe, kurš ir precējies divu bērnu tēvs.

”Gredzenu izmisīgi novelk katru reizi, kad dodas “medībās”, un beigās pilnai jautrībai, meitenes, jūs varat kļūt par krāpniecisku darbību upuri, jo, kā izrādās, šis cilvēks izkrāpj un veic naudas atmazgāšanas darījumus,” sievietes brīdina Liene.

To, kas patiesībā ir šis vīrietis, Liene uzzinājusi visai ironiskā veidā – viņa sieva ”laikojusi” Lienes bildes ”Instagram”, un Liene, pētot, kas ir viņas fani un sekotāji, pamanījis, ka vienas sekotājas vīrs ir viņas sapņu vīrietis.

”Cik daudz par šiem ”gājieniem” zina pati sieva un viņa ģimene, neesmu lietas kursā, bet tautai jāzina savi varoņi,” paziņo Liene, kā mācību vīrietim un brīdinājumu meitenēm publiskojot saraksti ar viltīgo mīlnieku.

27 komentāri