Seksīgākās filmas vakaram ar mīļoto

Komentāri
Seksīgākās filmas vakaram ar mīļoto
FOTO: Flickr.com

Rīgas centra ielas kļuvušas par skaļu, bet arī tava un mīļotā draugiem nekā nav padomā, tad jāļaujas divvientulībai ar savu otru pusīti. Bieži vien vislabākie vakari ir tieši filmu vakari. Kādas ir seksīgākās filmas pēc Skaties.lv sadaļas Sievietei domām, noskaidro šajā rakstā!

Romantiski un seksīgi – filma Skaistā sieviete (Pretty Woman) ar Ričardu Gīru, kurā apvienotas abas lieliskās lietas. Mīlēšanās uz klavierēm – katras sievietes sapnis!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Filma Netīrās dejas (Dirty Dancing) – kura gan nav vēlējusies, lai viņas vīrietis prastu dejotu? Mācieties kopā no šīs filmas! Turklāt, kā būtu, ja deja noslēgtos ar kaislīgu skūpstu?

Trakā, dullā mīlestība (Crazy stupid love). Raiens Goslings. Bez krekla. Bez komentāriem.

Krēslas sāga (Twilight). Lai arī daudziem šī filma izraisa ne tās pozitīvākās domas, pat tavam vīrietim patiks aina, kurā vampīrs Edvards ar mīļotu Bellu salauza gultu!

Piezīmju grāmatiņa (The Notebook). Jā, lai arī šajā filmā bez asarām neiztikt, aina, kurā Raiens Goslings (nu ir viņš ellīgi seksīgs) skūpsta Reičelu Makadamsu ir elpu aizraujoša. Iespējams, filma iedvesmos arī mīļoto uz ko romantisku.

Džeka un Rouzas aina filmā Titāniks (Titanic) aizmugurējā sēdeklī. Seksīgi! Sviedri, elsošana un tā roka, kas aiz sevis atstāj pēdas uz loga…

Filma Melnais gulbis (Black Swan) – Natālija Portmane un Mila Kunisa. Pikantākam vakaram patiks šī aina. Abas meitenes neatstāj vienaldzīgas pat mūs, mīļās dāmas.

Džeiks Džilenhals filmā Mīlestība un citas zāles (Love and Other Drugs) pamatīgi uzbudina ne vien Annu Heteveju, bet arī mūs, pie ekrāniem. Varam saderēt, ka uz šīs nots jūsu televizora ekrāns arī tiks izslēgts, lai pievērstos viens otram.

Foto: lūk, dažas no šo lielisko filmu ainām

Lasi vēl