Seksīgākā vasaras apakšveļa no Lauma Lingerie

Komentāri
Seksīgākā vasaras apakšveļa no Lauma Lingerie
Publicitātes foto

Smalka, gaisīga un svarīgākais – kvalitatīva apakšveļa ir viens no galvenajiem nosacījumiem, lai Tu vasarā justos labi. Pašmāju apakšveļas ražotājs Lauma Lingerie jūnijā noslēdz savu pavasara/vasaras sezonu un piedāvā Tavai garderobei astoņas jaunas apakšveļas kolekcijas, lai Tu šovasar būtu visskaistākā.

Kolekcija Gentle ir maiga, silta un glāstoša kā jūnija brīze, bet, uzvelkot kolekcijas Daydream apakšveļas komplektu, varēsi mesties sapņos par šīs vasaras tālajiem ceļojumu galamērķiem. Tavu nepieradināto dabu akcentēs kolekcijas Kasandra spilgti trauslā un mežģīnēm rotātā apakšveļa. Taču, ja novērtē minimālistisku, skaistu un funkcionālu dizainu, izvēlēsies kolekciju Nora. Tajā, starp citu, atrodams krūšturis barojošajām māmiņām. Īpašiem dzīves mirkļiem Lauma Linegerie piedāvā Tuxedo kolekcijas Midnight un Kadria. Izvēloties šo apakšveļu, jutīsies ērti, tā kalpos uzticīgi un spēs padarīt gadījumu par notikumu. Jaunākās dāmas ar Laumelles kolekciju Nikki varēs justies brīvi un nepiespiesti – mīkstais krūšturis bez karkasa būs tieši tas, kas nepieciešams. Savukārt kolekcija Adventure Tavu piedzīvojumu meklētājas garu pacels vēl nebijušos augstumos – atraktīvais un krāsainais raksts ļaus dienai iesākties pilnā sparā. Aplūko galeriju, iedvesmojies un pārliecinies –  Tu es très belle!!! ( franču val. – Tu esi ļoti skaista.)

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl