Seksīgā Lee piedzīvojusi kardinālas pārvērtības

5 komentāri
Seksīgā Lee piedzīvojusi kardinālas pārvērtības
INSTAGRAM

Jaunu gadu ar imidža maiņu sākt izvēlējusies pazīstamā tetovētā modele Liene Ušakova jeb Seksīgā Lee. Skaistule, kura iepriekš pati ironizējusi, ka izdod lielu naudu, lai izskatītos kā lēta blondīne, pārsteigusi fanus, nomainot spilgto ballīšu lauvenes tēlu uz klasiski elegantas dāmas izskatu.

Kā faniem, atrādot jauno imidžu, atklāj Liene, mūsdienās, kad katrs otrais tautietis skaitās skaistumkopšanas speciālists, ir grūti atrast patiešām labu meistaru, kas sapratīs no pusvārda.

”Par matiem runājot. Vienmēr esmu teikusi, ka nesaprotu Anistoni un sievietes, kas mūžu nodzīvo ar vienu frizūru. Cojs reiz dziedāja, ka mūsu dvēselēm vajag pārmaiņas. Manai pilnīgi noteikti vajag. Uz galvas, mainot vidi un tā tālāk,” stāsta Liene.

Viņa neslēpj – bijis grūti atvadīties no blondajiem matiem, jo šis tēls visprecīzāk atbilst viņas būtībai, taču nemitīgās balināšanas dēļ viņa esot nodzīvojusies līdz ”pieciem matiem uz galvas”, un nu laiks to atkopšanai.

Meistare Alise Teivāne paveikusi fantastisku darbu, padarot Lieni atkal par bruneti un pieaudzējot luksusa klases cirtas, kuras esot tik vijīgas un mīkstas, kādi pat nav bijuši Lienes īstie mati.

”Čolka nogriezta tikai viena iemesla dēļ – man vienkārši nolūza mati balinot. Bez komentāriem,” par sevi pasmieties nebaidās simpātiskā jaunā sieviete.

5 komentāri