Seksīgā Lee lepni atklāj savu mākslīgā skaistuma arsenālu

15 komentāri
Seksīgā Lee lepni atklāj savu mākslīgā skaistuma arsenālu
INSTAGRAM

Kamēr daudzas dāmas par izskatā veiktiem ilgtermiņa uzlabojumiem kautrīgi klusē, drosmīgā influencere Liene Ušakova jeb Seksīgā Lee netur sveci zem pūra. Skaistulīte nupat sociālajos tīklos lepni uzskaitījusi speciālistu arsenālu, kas ikdienā strādā pie tā, lai viņa izskatītos perfekti.

Daiļā Liene šovasar nosvinēja 30 gadu jubileju, un pēc šīs zīmīgās robežas pārkāpšanas bez regulārām procedūrām un injekcijām neiztikt.

Lee vienmēr izskatās perfekti, bet ne mirkli nav slēpusi to, ka tas ir ne tikai mātes dabas, bet arī zinošu speciālistu nopelns. Meitene jau atklājusi, ka savu augumu uztur tonusā ar vakuummasāžas kursu palīdzību. Vairāk lasi TE!

Taču arī seja, mati un nagi pēc 30 prasa daudz lielākas rūpes par ikdienišķajiem skaistuma kopšanas rituāliem. Kā ”Instagram” atklājusi Liene, pie viņas dabiskā skaistuma pasvītrošanas ikdienā strādā pieci speciālisti: permanentā grima meistare, skropstu pieaudzētāja, nagu kopšanas eksperte, botoksa meistare un matu pieaudzēšanas speciāliste.

Izskata svaigumam zvaigzne izvēlējusies ietetovēt uzacu, acu un lūpu līniju.

Jaunā sieviete bez kādas kautrēšanās atzinusies, ka izvēlas arī pieaudzēt mākslīgos nagus, skropstas un matus. Pilnam efektam arī injekcijas – Lee atklājusi, ka viņai ir arī sava botoksa meistare.

Smukulīte vēlīgi padalījusies ar savu uzfrišinātāju kontaktiem, lai arī citas dāmas varētu tuvoties pilnībai. Meklē šo informāciju Lienes ”Instagram” kontā!

15 komentāri