Seksīgā Lee brīdina: ”Tinder” atkal siro vīrietis, kurš viņu pavedināja un piekrāpa

9 komentāri
Seksīgā Lee brīdina: ”Tinder” atkal siro vīrietis, kurš viņu pavedināja un piekrāpa
FACEBOOK/INSTAGRAM

Pazīstamā tetovētā modele un mūziķe Liene Ušakova jeb Seksīgā Lee 2020. gadu sāk ar brīdinājumu brīvajām un iepazīties kārajām meitenēm. Viņa atklāj, ka iepazīšanās portālos atgriezies Ronalds Alpe, kurš pirms pusotra gada viņu savaldzināja un piekrāpa visnelietīgākajā veidā.

Liene savu nelaimīgo mīlas stāstu kā brīdinājumu citām sievietēm drosmīgi atklāja pasaulei 2018. gada rudenī. Zvaigzne kādu laiku bija baudījusi skaistu romānu ar vīrieti, kurš izrādījās precēts krāpnieks, kurš šādā veidā pavedina vienu dāmu pēc otras. Lienes atklāto stāstu lasi TE!

Pēc Lienes atklāsmēm vīrietis lūdzās nu jau bijušo mīļoto pārtraukt šo jezgu, jo, kā izrādās, paša sieva ir stāvoklī.

Šķita, ka vīrietis guvis mācību – apmēram gadu par viņu nekas vairs nebija dzirdams. Diemžēl teicienam, ka cilvēki nemainās, acīmredzot, ir iemesls – 2020. gadu viņai nākas iesākt ar jaunu brīdinājumu sociālajos tīklos.

”Izskatās, ka kāds tā arī nav dabūjis mācību. Nu tad mīļi atgādināsim visām latvju daiļavām par Ronalda Alpes eksistenci. Meitenes! Vienkārši esiet uzmanīgas! Raitis-Ronalds-Daumants var jau rakstīt angliski, krieviski, latviski… Bet tevi jau nekas vairs neglābs! Muļķis kas muļķis!” dāmas brīdina Lee.

Lai apstiprinātu savu vārdu patiesumu, viņa publiskojusi saraksti, kurā redzams, ka donžuāns nu mēģina pavedināt meitenes Maskavā, ļoti lauzītā angļu valodā stādoties priekšā kā Latvijas biznesa dūzis.

Vīrietis atklāj savas kārtis, paziņojot, kā viņu atrast ”Instagram”, norādot uz bēdīgi slaveno Ronalda profilu.

Uz vārdamāsas paziņojumu reaģējusi un savas sekotājas par krāpnieku informējusi arī Maskavā dzīvojošā šovbiznesa darbone Liene Greifāne.

9 komentāri