Seksīgā Lee atklāj privātas detaļas par attiecībām ar krāpnieku; atklāti runā arī neskaitāmas citas cietušās

17 komentāri
Seksīgā Lee atklāj privātas detaļas par attiecībām ar krāpnieku; atklāti runā arī neskaitāmas citas cietušās
INSTAGRAM

Nedēļas sākumā Latvijas šovbiznesā dažādās sfērās atpazīstamā Liene Ušakova jeb seksīgā Lee kā brīdinājumu citām brīvām meitenēm publiskoja atklātu stāstu par to, kā uzķērusies uz aizņemta vīrieša mīlas āķa. Kā izrādās, Liene nav vienīgā – desmitiem sieviešu vērsušās pie viņas, atklājot, ka cietušas no šī draiskuļa, kurš internetā uzdodas par Daumantu Vītolu un Rafaelu, bet patiesībā ir Rolands Alpe, kurš ir precējies divu bērnu tēvs.

Kā Skaties.lv ziņoja Liene, jau drīz pēc publikācijas pie viņas vērsušās sievietes, kuras neslēpj, ka arī savulaik iekritušas šī viltus romantiķa izmestajos tīklos.

Atklātu stāstu par to, kā Liene uzķērās uz aizņemta vīrieša ”āķa”, lasi TE!

Kā jau tas Latvijā notiek, sabiedrība pēc Lienes paziņojuma sadalījusies divās frontēs – daļa slavē meiteni par drosmi, kas, kā apliecina vēstules, ko no citām cietušajām saņēmusi, Liene, apstādinājusi īsta meitu ģēģera gadiem ilgo slepeno rosīšanos.

 

Otri, protams, pastāv uz to, ka nav ko labi izskatīties, vīriešus ar savu daiļumu kaitināt un uz bagātnieku solījumiem uzķerties, vienvārdsakot – pati vainīga.

Lai atvērtu acis šai sabiedrības daļai, Liene ”Facebook” diskusijā izskaidrojusi, ka ne jau uz bagātības solījumiem uzķērusies – gluži otrādi. Meitene apvesta ap stūri, jo atvērusi sirdi mīlestībai.

”Es iemīlēju cilvēku, kas mani smīdināja. Lika man justies skaistai, novērtētai. Stāstīja par Dievu, ģimenes vērtībām, mīlestību, un es viņam noticēju, jo tieši šādu vīrieti es redzu sev līdzās.

Spēcīgu, koptu, ar labu humora izjūtu. Mīlošu un dāsnu.

Es labāk izvēlos parastu strādnieku, kas man atdos savu pēdējo kreklu un kādu, ar ko man būs vētrains, lielisks sekss, nevis suni, kas sēž uz savas siena kaudzes un ne pašam īsti vajag, ne citam dod.

Un vispār – gudriem vīriešiem par finansēm nebūtu jāsūdzas  itin nekad. Tie, kas tērē ar prātu, tiem vienmēr ir,” to, ka meklē patiesas jūtas, ne naudu, uzsver Liene.

Zvaigzne uzsvērusi, ka viņai nav jākaunas par to, ka naivi ticējusi īstas mīlestības iespējamībai. Un ne viņa viena – vēstules, ko pēc savas atzīšanās sociālajos tīklos saņēmusi Liene, apliecina, ka gadu laikā šādu meiteņu bijis ne mazums.

”Lielākā daļa upuru ir vientuļās māmiņas; skaistas, vientuļas sievietes. Izgāzies šeit ir tikai šis jauneklis, jo beidzot atklājušās viņa netīrās kārtis. Es esmu jauna, skaista sieviete, kas tāpat kā jūs un jebkura cita ir tiesīga mīlēt un būt mīlēta,” tā Liene.

Viņa gandarīta par to, ka jau tagad izdevies ”atvērt acis” citām sievietēm, kas uzķērušās uz šī viltus mīlnieka tukšajiem solījumiem.

Kā izrādās, krāpnieks guvis zināmu popularitāti arī slavenajās aprindās. Kā ziņo tauta, viņš mēģinājis savos tīklos ievilt populāru basketbolistu bijušās un šajās aprindās trītas mēles par to, ar ko tad  īsti pelna šis sociālo tīklu bagātnieks.

Kā atklājusi basketbolista Kristapa Valtera draudzene Lāsma Jukone, ”par šo džeku man Kristaps katru otro dienu stāstīja un brīnījās, kur viņam nauda visu laiku, ka tādas bildes liek “Instagram”. Ceļo pa pasauli un tā tālāk… Šis ir episki. Kā filmās..”.

Negantnieks pat uzrunājis populāro fitnesa treneri Gintu Valdmani, jautājot, vai var no viņa aizņemties naudu.

”Vispār šis personāžs iepazīšanās saitos ir vājprātā slavens. Jau gadus desmit noteikti! Man vismaz kādas piecas paziņas ar viņu ir godam pārgulējušas (pie kam vecākajai ir 57gadi!!!), es sen, sen, gadus piecus atpakaļ, arī biju uz randiņu un knapi atkāvos,” Lienei pastāstījusi vēl kāda dāma, aicinot šo neražu uztvert vienkārši kā labu seksu, par kura niansēm jau esot informētas visai daudzas Latvijas meitenes.

17 komentāri