Seksīgā Lee atklāj, kādas skaistuma procedūras veikusi

2 komentāri
Seksīgā Lee atklāj, kādas skaistuma procedūras veikusi
INSTAGRAM

Radio personība, dziedātāja Liene Ušakova jeb Seksīgā Lee pirms 12 gadiem pievērsās dažādu skaistumkopšanas procedūru veikšanai. Ar gadiem šo vajadzīgo procedūru skaits tikai palielinās, un skaistule nekautrējas atklāt atbalstītājiem, kas no skaistumkopšanas palīdz saglabāt lielisku izskatu.

Pirms 12 gadiem Liene pamēģinājusi permanento grimu uzacīm un lūpām. Kā slavenība raksta sociālajos tīklos, tajā laikā tā nav bijusi laba pieredze.

Video: Seksīgajai Lee jauns hobijs – dejošana ap stieni

Liene neslēpj, ka pēc pirmās reizes nosolījusies nevienu nelaist klāt lūpām un uzacīm, jo procedūra bijusi “elles mokas”. Tas mūziķei liekas dīvaini, jo viņai ir daudz tetovējumu, bet tetovēšanas process nav bijis tik sāpīgs.

Tā kā māksliniecei ir paradums plēst un knibināt lūpas, tās, gadiem ejot, zaudēja toni un līniju. Nācās procedūru atkārtot, un Seksīgā Lee ieguva apetītlīgi rozā toni, lūpas kļuva līdzenas un simetriskas. Arī procedūra bijusi maiga un nesāpīga, ne salīdzināt ar pirmo pieredzi.

Liene informē atbalstītājus, ka četras reizes ir veikusi biorevitalizāciju, jeb gēla, kura pamatā ir hialuronskābe, ievadīšana ādā. Tam seko mezoterapija – homeopātisku un bioloģiski aktīvu vielu mikroinjekcijas ādā, tas viss uzlabojis slavenības ādas stāvokli.

Foto: Seksīgā Lee un Liene Greifāne kopā ar Krievijas estrādes spīdekļiem debitēs muzikālajā šovā

Papildus seja tiek uzlabota ar pīlinga maskām, vieglām dermabrazijām – procedūra, lai noņemtu ādas virskārtā atmirušās šūnas, un mehānisko sejas tīrīšanu.

”Savā laikā “filleri” sapotēju lūpās, nejaukt ar botoksu. To, kas ir botokss uzzināju tikai nesen, gaidīju līdz pēdējam. Man vairāk nav piecpadsmit gadi,” sociālajā tīklā ”Instagram” raksta Liene, liekot noprast, ka veikusi procedūras ar botoksu.

Foto: tuvojoties pavasarim, Seksīgā Lee atkailina savas brangās krūtis

Mati ir Lienes vājība, bieži tiek mainītas krāsas, garumi un griezumi. Slavenība raksta, ka tik daudz, cik viņa tērē matiem, labāk skaļi neatklāt. Neiztikt bez matu pieaudzēšanas ar plāksnēm.

Ja ir skaistas lūpas un mati, jāsakārto arī acis, iecienītas procedūras ir skropstu pieaudzēšana un permanentais grims uzacīm.

Liene, kā jau dāma, kurai rūp savs izskats iegulda līdzekļus, lai saglabātu jaunību, veselīgu un skaistu izskatu.

Seksīgās Lee attiecību skandāls nav beidzies! Skaistule saņēmusi intriģējošu vēstuli no bankas