Komentāri
Seksīgā krievu modele Šeika atrāda puncīti! Kurš ir bērna tēvs?
Foto: AFP, LETA

Kaislīgākie modes mīļotāji pavisam noteikti sekoja līdzi šā gada “Victoria’s Secret” modes skatei, kas pirmo reizi risinājusies modes un romances galvaspilsētā Parīzē. Viens no lielākajiem pārsteigumiem bija krievu modeles Irinas Šeikas parādīšanās uz mēles.

Kā lēš ārvalstu mediji, 30 gadus vecā modele ir stāvoklī un gaida bērnu no simpātiskā aktiera un filmas “Paģiras” zvaigznes Bredlija Kūpera!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Modele agrāk tikusies ar slaveno futbola zvaigzni Krištianu Ronaldu, tomēr pēc skaļa skandāla abi pašķīrušies. Pusotru gadu modele ir attiecībās ar 41 gadus veco Kūperu un nu ir stāvoklī no simpātiskā aktiera.

Lai vai kā, arī ar puncīti Šeika izskatījās lieliski “Victoria’s Secret” modes skatē, un to tu vari aplūkot šajā fotogalerijā!

Foto

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl