Komentāri
Seksīgā krievu modele Šeika atrāda puncīti! Kurš ir bērna tēvs?
Foto: AFP, LETA

Kaislīgākie modes mīļotāji pavisam noteikti sekoja līdzi šā gada “Victoria’s Secret” modes skatei, kas pirmo reizi risinājusies modes un romances galvaspilsētā Parīzē. Viens no lielākajiem pārsteigumiem bija krievu modeles Irinas Šeikas parādīšanās uz mēles.

Kā lēš ārvalstu mediji, 30 gadus vecā modele ir stāvoklī un gaida bērnu no simpātiskā aktiera un filmas “Paģiras” zvaigznes Bredlija Kūpera!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Modele agrāk tikusies ar slaveno futbola zvaigzni Krištianu Ronaldu, tomēr pēc skaļa skandāla abi pašķīrušies. Pusotru gadu modele ir attiecībās ar 41 gadus veco Kūperu un nu ir stāvoklī no simpātiskā aktiera.

Lai vai kā, arī ar puncīti Šeika izskatījās lieliski “Victoria’s Secret” modes skatē, un to tu vari aplūkot šajā fotogalerijā!

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl