Seksapataloga viedoklis par BDSM

Komentāri

BDSM – cilvēki par to šo tēmu runā uz “jūs”. Lai arī vardarbīgi, tomēr ellīgi seksīgi, tā atzīst vairākums, kas piekopj šāda veida seksuālās attiecības. Tas ir sekss, kurā nekautrīgi tiek izmantoti sadomazohisma elementi. Kā vēlmi pēc šāda seksa skaidro seksopatologs, uzzini šajā video no raidījuma Sokolovs par seksu.

Sokolovs nesaprot, kā tas nākas – viņam patīk meitene, viņš vēlas izrādīt mīļumu, bet ir cilvēki, kuri grib, lai viņiem sāp. Lūk, seksapatologa viedoklis.

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl