Seksam grūtniecības laikā – jā!

Komentāri
Seksam grūtniecības laikā – jā!
FOTO: pixabay.com

Vairums sieviešu, kurām grūtniecība rit pēc plāna, nav jābaidās nodarboties ar seksu. Neuztraucies, mazulim tas nekaitēs! Lūk, atbildes uz jautājumiem, kurus vēlies uzdot jau sen!

Vai sekss būs citādāks?

Daudzas sievietes apstiprina, ka grūtniecības laikā sekss ir citādāks. Daudzām tas pat sagādā lielāku baudu! Grūtniecības laikā tavs ķermenis ir īpaši jūtīgs. Tas attiecas arī uz tavām krūtīm un klitoru, kā arī maksti. Tev šīs izmaiņas var patikt, var arī nepatikt. Galvenais, kas jāatceras grūtniecības laikā, ir pašsajūta. Ja sekss kaut kādā veidā nav patīkams, aprunājies ar partneri, lai viņš izturas maigāk.

Vai grūtniecība ietekmēs mana vīrieša libido?

Daudziem vīriešiem mīļotās grūtniecības laikā šķiet vēl skaistākas. Tavs partneris, visticamāk, ir tikpat satraukts cik tu, jo jums abiem ir gaidāms liels notikums. Izrunā ar partneri savas un viņa vēlmes, atceries, sekss bērnam pāri nenodara!

Kura seksa poza ir ērtākā?

Šeit jums abiem jāeksperimentē. Līdz ko puncis ātrāk sāk augt, seksa pozas jāpielāgo tā, lai tev būtu ērti. Misionāru poza grūtniecības otrajā pusē būtu praktiski neiespējama. Lielisks risinājums ir sekss, guļot uz sāniem.

Foto: skaistās māmiņas pozē rudenim

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl