Seksam grūtniecības laikā – jā!

Komentāri
Seksam grūtniecības laikā – jā!
FOTO: pixabay.com

Vairums sieviešu, kurām grūtniecība rit pēc plāna, nav jābaidās nodarboties ar seksu. Neuztraucies, mazulim tas nekaitēs! Lūk, atbildes uz jautājumiem, kurus vēlies uzdot jau sen!

Vai sekss būs citādāks?

Daudzas sievietes apstiprina, ka grūtniecības laikā sekss ir citādāks. Daudzām tas pat sagādā lielāku baudu! Grūtniecības laikā tavs ķermenis ir īpaši jūtīgs. Tas attiecas arī uz tavām krūtīm un klitoru, kā arī maksti. Tev šīs izmaiņas var patikt, var arī nepatikt. Galvenais, kas jāatceras grūtniecības laikā, ir pašsajūta. Ja sekss kaut kādā veidā nav patīkams, aprunājies ar partneri, lai viņš izturas maigāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vai grūtniecība ietekmēs mana vīrieša libido?

Daudziem vīriešiem mīļotās grūtniecības laikā šķiet vēl skaistākas. Tavs partneris, visticamāk, ir tikpat satraukts cik tu, jo jums abiem ir gaidāms liels notikums. Izrunā ar partneri savas un viņa vēlmes, atceries, sekss bērnam pāri nenodara!

Kura seksa poza ir ērtākā?

Šeit jums abiem jāeksperimentē. Līdz ko puncis ātrāk sāk augt, seksa pozas jāpielāgo tā, lai tev būtu ērti. Misionāru poza grūtniecības otrajā pusē būtu praktiski neiespējama. Lielisks risinājums ir sekss, guļot uz sāniem.

Foto: skaistās māmiņas pozē rudenim

Lasi vēl