Seksam bīstamo vietu TOP 3

Komentāri
Seksam bīstamo  vietu TOP 3
FOTO: Seattle Erotic Art Festival, Flickr.com

  Bieži vien kinofilmās mīlas rotaļas redzam visaizraujošākajās vietās un pozās. Tik uzbudinoši, ka tūlīt pat jāķeras pie izmēģināšanas. Taču ne viss ir tik skaisti, kā izskatās. Reālajā dzīvē šis intīmais piedzīvojums var slikti beigties. Tādēļ, pirms kopā ar savu vīrieti skrienat uz liftu vai vannas istabu, aplūkojiet un apdomājiet mūsu piedāvāto seksam bīstamo vietu nelielo apskatu.

Sekss dušā

Pirmkārt, dušas kabīnē ir slidens. Viens no jums reāli riskē nokrist un pamatīgi sasisties. Otrkārt, ja gribat baudīt viens otra tuvību tā skaisti, kā tikko skatījāties filmā – zem ūdens strūklas, tad padomājiet loģiski. Ūdens momentā noskalo jūsu ķermeņu radīto dabīgo miklumu, un bez tā jau nu nekas nesanāks…

Sekss publiskā vietā

Tātad tu un tava otrā pusīte esat nolēmuši ieviest savā intīmajā dzīvē vairāk adrenalīna. Un dodaties, piemēram, uz pilsētas parka apstādījumiem. Pieņemsim, uz krūmiem, kas aug gar Bastejkalna līkumotajiem celiņiem. Apsveicami! Sajūtas, ka darāt kaut ko nepieņemamu ”visu acu priekšā” vēl vairāk ”uzsit asinis”. Taču mūsdienās ir jāņem vērā, ka jūs var ”pieķert” nofilmējot, piemēram, ar novērošanas kameru. Vai kāds draiska rakstura ārzemju tūrists, vai vienkārši padsmitnieki ar telefonu…. Un pēkšņi nākamajā dienā, atverot kādu no sociālajiem tīkliem, ieraugi sevi un savu partneri darām TO vienā no tirdzniecības centra pielaikošanas kabīnēm, kāda smalka restorāna tualetes telpā, bet te – savā automašīnā, kas noparkota kādas mazas, klusas ielas malā….

FOTO. Aizraujoš  attēli ar erotiskās noskaņās

Galvu reibinošs sekss uz virtuves galda

Lieliski. Ja vien iepriekš esi to paredzējusi, un galds ir noslaucīts tīrs, ir novākti visi asie priekšmeti – naži un dakšiņas, kā arī visi plīstošie priekšmeti – krūzītes, šķīvji, glāzes utt. Pretējā gadījumā iedomājies – jūs abi, kaisles pārņemti, dodaties uz virtuvi, un gaidāmās baudas vietā jāsāk mazgāt trauki… Taču, lai cik tīra un spodra arī nebūtu virtuve un tās centrālā mēbele – zilumi un nobrāzumi pēc šīs ”seksa ložas” izmantošanas ir neizbēgami.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl