Seksa skola. Misionāru poza – romantiska, bet banāla

Komentāri
Seksa skola. Misionāru poza – romantiska, bet banāla

Bieži vien misionāru poza tiek asociēta ar kaut ko garlaicīgu un pat banālu, tomēr, neskatoties uz šiem ne tik glaimojošajiem vārdiem, misionāru poza joprojām ir iecienīta daudzu pāru vidū. Kāpēc tā ir jāmīl, noskaidro šajā rakstā!

Nekādu kompleksu

Šī ir viena no retajām pozām, kurā savas mazās nepilnības vari ignorēt, jo to darīs arī partneris. Tu uz muguras, bet mīļotais – augšpusē.

Vīrietis – līderis

Vīrietis, kas atrodas augšpusē, parāda to, ka sieviete tiek aizsargāta zem mīļotā ķermeņa. Ļoti svarīgi ir izjust īpašu romantiku un pievilkšanos, ko šī poza arī nodrošina. Acu kontakts, maigi čuksti, tas viss uzbudina divkārši. Atceries! Sekss bez mīlestības nav īsts sekss.

Labums abiem

Misionāru poza ir viena no tām, kuras laikā nepārtraukti tiek stimulēts sievietes klitors, tāpēc daudzas no mums šo pozu atzīst par mīļāko. Spēcīgākam orgasmam iesaka apvīt kājas ap mīļotā muguru vai palikt zem pēcpuses spilvenu.

Foto: interesanti pikanto mirkļu kadri

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl