Seksa “lidlauks” un kājas, izliktas ārā pa logu. Ieteikumi mīlas izpriecām automašīnā

1 komentārs
Seksa “lidlauks” un kājas, izliktas ārā pa logu. Ieteikumi mīlas izpriecām automašīnā
FOTO: Valeri_GIA, Flickr.com

Lai dažādotu savu intīmo dzīvi, ir jādod vaļa fantāzijai un jāpieliek nedaudz piepūles. Emocijas, kas gūtas lieliskā seksā, uzvirmo vēlāk ar uzviju. Tādēļ šodien Skaties.lv/Sievietei ieteikumi, kā padarīt neaizmirstamas mīlas rotaļas automašīnā.

Krāsaina seksuālā dzīve ir atkarīga no katra pāra fantāzijas, bet galvenais – vēlmes kaut ko darīt lietas labā, lai allaž visu notikumu gaitu nevarētu jau paredzēt iepriekš. Ja abi plānojat doties tālākā vai tuvākā izbraukumā ar automašīnu, tad, lai tev nav jālauza galva, kā savā spēkratā varētu nodoties mīlas spēlēm, lūk, mazi padomi.

Ekstrēmais sekss

Sekss automašīnā jau pats par sevi ir ekstremāls pasākums. Īpaši, ja tas notiek pa dienu, bet mašīnas logu stikli nav tonēti. Nelielās bailes, ka jūs kāds var ieraudzīt, tikai palielina adrenalīna devu un ”uzsit asinis.”

Sarkanā gaisma

Aplaimot savu mīļoto ar minetu, kamēr krustojumā deg sarkanā gaisma un viņš sēž pie stūres, tā ir gan klasika, gan uzdrīkstēšanās… no abu puses.

Mežā būdiņu tev celšu, celšu

Ja tomēr iespēja, ka kāds var atklāt jūsu nodarbošanos, jums abiem mīlēšanās prieku samazina, iebrauciet auto klusā meža ceļā. Ja vēl atstāsiet vaļā logu, jums šķitīs, ka sekss ir putnu dziesmu pavadībā zem klajas debess.

Par maz vietas

Ja logs ir vaļā, bet mašīnā pēkšņi sāk pietrūkt vietas kājām, vienu vai abas, izliec ārā pa logu.

Muzikālais pavadījums

Mūzika, kas skanēs tavā automašīnā, būs tā, kas noteiks toni un noskaņojumu ”vakara pasākumam”.

 Pozu varavīksne

Ja tev šķiet, ka mašīna ir tā vieta, kur var mīlēties tradicionālajā misionāru pozā, tu kļūdies. Piemēram, poza ”vīrietis no mugurpuses” ļoti piestāv seksam automašīnā.

Ieskaties! Noderēs iedvesmai. Pikantākās un jautrākās seksa pozas. Foto

 

 Aizmugure

Izmantojiet aizmugurējo mašīnas sēdekli! Uz tā jūs varēsiet izmēģināt daudz un dažādas pozas, aizņemot visu spēles laukumu.

Gulta uz riteņiem

Izmantojiet ceļojumā savu auto kā nakšņošanas vietu. Ja nolaiž visus mašīnas sēdekļus, var iegūt pamatīgu ”seksa lidlauku. Turklāt neparastie apstākļi ļoti labi iekvēlinās jūsu abu vēlmi nodoties mīlas rotaļām.