Savienība Lauva – Zivis ir visneticamākā. Saderības horoskops mīlestībā un laulībā Lauvai ar Mežāzi, Ūdensvīru un Zivīm

2 komentāri
Savienība Lauva – Zivis ir visneticamākā. Saderības horoskops mīlestībā un laulībā Lauvai ar Mežāzi, Ūdensvīru un Zivīm
FOTO: Kaarina Tubbs, Flickr.com

FOTO: WITTY, Flickr.comFOTO: WITTY, Flickr.com

Lauvām nav viegli, un ar Lauvām nav viegli izveidot stabilas attiecības. Tomēr labā ziņa ir tā, ka Lauvas ļoti vēlas kārtīgu ģimeni…, kurā Lauvām neapšaubāmi pieder galavārds.

Lauva un Mežāzis

FOTO: Flikr.com

FOTO: Flikr.com

Lauva – sieviete, Mežāzis – vīrietis

Attiecību tips – sasniegt virsotni
Saderība mīlestībā – 90%
Saderība laulībā – 70%

Šāda savienība ir ļoti bieži sastopama. Neatlaidīgo Mežāzi un enerģisko Lauvu vieno vēlme sasniegt arvien augstākus mērķus. Mežāzim glaimo skaistās Lauvas uzmanība. Lauva māk sevi lieliski parādīt sabiedrībā, turklāt vēl palīdzēt viņam kāpt pa karjeras kāpnēm. Mežāzim, ar viņam raksturīgajām milzu ambīcijām, tas ir ļoti svarīgi. Lauva toties redz Mežāzī lielo potenciālu, ko ar prieku palīdz attīstīt.
Taču par ģimenes kopdzīvi viņu viedokļi nesaskan.
Lauvai ne pārāk patīk nodarboties ar mājas uzkopšanas darbiem un ēst gatavošanu, ko Mežāzis tieši no viņas sagaida. Tādēļ sieviete –Lauva bieži sarīko skandālus, kas raksturā ļoti ieturētajam vīrietim – Mežāzim galīgi nav pieņemami. Lai viņu kopdzīve noturīga, viņiem ir jāiemācās piekāpties vienam otra priekšā, kā arī jānolīgst kalpone.

Lauva – vīrietis, Mežāzis – sieviete

Attiecību tips – cīņa un vienotība
Saderība mīlestībā – 80%
Saderība laulībā – 70%
Maz ticams, ka šāda savienība vispār varētu aizsākties, bet, ja tomēr tas ir noticis, tad patmīlīgajam vīrietim – Lauvam un ambiciozai sievietei – Mežāzim ir visu dzīvi jāmācās piekāpties viena otra priekšā. Citādi šīs attiecības sabruks kā kāršu namiņš. Katrs no laulātajiem ir apveltīts ar ļoti lielu gribu un stipru raksturu, tādēļ, pat neraugoties uz savstarpējām simpātijām, zem viena jumta viņi var izturēt ļoti īsu laiku.
Ja abi laulātie šajā savienībā iemācīsies apslāpēt katrs savas ambīcijas, tad viņu kopdzīve var būt ilga. Sieviete –Mežāzis ir spējīga kļūt ne tikai par labu sievu un saimnieci, bet arī par labāko draugu vīrietim – Lauvai, kas palīdz viņam darbā un karjeras veidošanā.