2 komentāri

2. Lauva un Ūdensvīrs

2/4

Lauva un Mežāzis

FOTO: Flikr.com

FOTO: Flikr.com

Lauva – sieviete, Mežāzis – vīrietis

Attiecību tips – sasniegt virsotni
Saderība mīlestībā – 90%
Saderība laulībā – 70%

Šāda savienība ir ļoti bieži sastopama. Neatlaidīgo Mežāzi un enerģisko Lauvu vieno vēlme sasniegt arvien augstākus mērķus. Mežāzim glaimo skaistās Lauvas uzmanība. Lauva māk sevi lieliski parādīt sabiedrībā, turklāt vēl palīdzēt viņam kāpt pa karjeras kāpnēm. Mežāzim, ar viņam raksturīgajām milzu ambīcijām, tas ir ļoti svarīgi. Lauva toties redz Mežāzī lielo potenciālu, ko ar prieku palīdz attīstīt.
Taču par ģimenes kopdzīvi viņu viedokļi nesaskan.
Lauvai ne pārāk patīk nodarboties ar mājas uzkopšanas darbiem un ēst gatavošanu, ko Mežāzis tieši no viņas sagaida. Tādēļ sieviete –Lauva bieži sarīko skandālus, kas raksturā ļoti ieturētajam vīrietim – Mežāzim galīgi nav pieņemami. Lai viņu kopdzīve noturīga, viņiem ir jāiemācās piekāpties vienam otra priekšā, kā arī jānolīgst kalpone.

Lauva – vīrietis, Mežāzis – sieviete

Attiecību tips – cīņa un vienotība
Saderība mīlestībā – 80%
Saderība laulībā – 70%
Maz ticams, ka šāda savienība vispār varētu aizsākties, bet, ja tomēr tas ir noticis, tad patmīlīgajam vīrietim – Lauvam un ambiciozai sievietei – Mežāzim ir visu dzīvi jāmācās piekāpties viena otra priekšā. Citādi šīs attiecības sabruks kā kāršu namiņš. Katrs no laulātajiem ir apveltīts ar ļoti lielu gribu un stipru raksturu, tādēļ, pat neraugoties uz savstarpējām simpātijām, zem viena jumta viņi var izturēt ļoti īsu laiku.
Ja abi laulātie šajā savienībā iemācīsies apslāpēt katrs savas ambīcijas, tad viņu kopdzīve var būt ilga. Sieviete –Mežāzis ir spējīga kļūt ne tikai par labu sievu un saimnieci, bet arī par labāko draugu vīrietim – Lauvai, kas palīdz viņam darbā un karjeras veidošanā.

2. Lauva un Ūdensvīrs

2/4
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

  • Cynthia Redliha
    +1 +1 0

    Cynthia Redliha

    Haha, dzīvoju ar mezazi, kārtīgaku gruti iedomaties. Pati esmu mežāzis haha

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl