Komentāri
Savenā Holivudas aktiera Ričarda Gīra ieteikums. Ja satiec ceļā niknu suni, novēli viņam laimi
FOTO: PROcanburak, Flickr.com

Deviņdesmito gadu seksa simbols Ričards Gīrs savu šarmu nav zaudējis joprojām. Gīrs ir viens no slavenākajiem budisma piekritējiem. Aktieris ir atklājis kādu noslēpumu, kas jau ilgāku laiku viņam ir ļāvis dzīvot daudz mierīgāk un laimīgāk.

Tas ir ļoti jaudīgs, bet reizē vienkāršs un sarežģīts vingrinājums, kuru aktieris veic katru dienu.
”Ikvienai dzīvai būtnei, kuru satieku, vienalga – cilvēkam, dzīvniekam vai kukainītim, domās novēlu laimi. Pats galvenais, lai šī doma patiešām būtu pati pirmā, kas ienāk jums prātā, kad ieraugāt viņu. Viena šī frāze kardināli var mainīt visu notikumu gaitu. Tā ir mana personiskā pieredze. Protams, mēdz būt ļoti grūti un sarežģīti savam ienaidniekam vai agresīvi noskaņotai būtnei, vēlēt laimi. Taču tieši tas ir īstais brīdis, kad dota iespēja radīt ap jums gluži citādas uztveres pasauli. Pirms negatīvās emocijas un naids būs pārņēmis jūsu prātus, jūs spēsiet tos pārveidot. Tad jūs sapratīsiet, ka naids ir tikai neziņa. Iedodiet sliktajām domām citu spēku un pārvērtiet mīlestībā!
”Es vēlu tev laimi!” Pamēģiniet, un redzēsiet, cik ļoti mainīsies jūsu dzīve!”
Ričards Gīrs

Lūk, slavenais aktieris laiku lokos. Viņš joprojām savos 66 gados izskatās šarmants, apgarots un laimīgs. Varbūt ir vērts ieklausīties viņa padomos?

FOTO

Lasi vēl