Saulesbrilles – Tava vasaras skaistākā rota

Komentāri
Saulesbrilles – Tava vasaras skaistākā rota

Saulesbriļļu sezona ir oficiāli sākusies, tomēr daudzas no mums vēl tikai meklē savas īstās brilles. Kādas ir šīs sezonas aktualitātes, kas ir nemainīgās vērtības un ar ko pārsteidz zīmoli – uzzināsi šajā rakstā.

Sezonas aktualitātes

Ienākot optikas veikalā, liela daļa koncentrējas tieši uz optisko briļļu iegādi, tomēr vasaras sezonā saulesbriļļu klāsts ir patiešām iespaidīgs, un ikviens var atrast sev piemērotu aksesuāru.

Kā atzīst optikas salona Fielmann konsultante Iveta – cilvēkiem pavasarī rodas jautājums, kas ir modē, un tikai vasaras sākumā klienti nāk ar mērķi iegādāties ko konkrētu. Šīs sezonas TOP aktualitāte ir apaļas saulesbrilles. Nav svarīgs zīmols, galvenais, lai ir forma. 80% gadījumu cilvēki seko līdzi modes tendencēm, lai gan liela daļa klientu tomēr prasa pēc padoma, kas viņiem labāk piestāv.

Ne vien apaļas formas, bet arī krāsas ir tās, kas saulesbriļļu nēsātājiem patīk un ir aktuālas. Jo vairāk toņu – jo labāk. Ja agrāk modē bija kombinēt krāsas, tad tagad šī tendence ir mazinājusies – jauc visu kopā un jo trakāk, jo labāk, tā Fielmann konsultante Iveta.

Kaķacis

Kaķacu formas saulesbrilles joprojām ir aktuālas. Atšķirībā no citiem gadiem tās ir kļuvušas krāsainākas un jautrākas. Fielmann salona konsultante novēro tendenci, ka līdz 40 gadu vecumam klienti eksperimentē ar krāsām. Pēc četrdesmit vēlas neitrālas un klasiskas saulesbrilles, lai tās piestāvētu jebkuram apģērbam.

Mūžam aktuālais zīmols Ray Ban

Ray Ban zīmola brilles ir aktuālas mūžam, tomēr aviator stila saulesbrilles šogad ir mazāk ejošas, salīdzinot ar pagājušo gadu. Šajā sezonā cilvēki ļaujas eksperimentēt un vēlas izmēģināt aktuālās apaļās brilles, atzīst salona Fielmann konsultante. Ray Ban saulebrilles eksperimentē gan ar krāsām, gan rāmīšiem, tāpēc ikviens šā zīmola cienītājs var atrast to, pēc kā jau sen ir lūkojies.

Klientu prasības

Brilles ir kļuvušas par aksesuāru. Ja pirms pieciem gadiem vairāk skatījās uz kurpēm un somām, tad tagad uz saulesbrillēm. Cilvēki ir kļuvuši izglītotāki, viņi uzticas optikas salonu piedāvājumam.

Ir sievietes, kuras vēlas augstākās klases saulesbrilles no tādiem zīmoliem kā Dolce & Gabbana un Versace, bet lielākoties tiek meklētas sejas formai atbilstoša stila saulesbrilles.

Ja sieviete vēlas iepriecināt savu vīrieti, tad jāņem vērā, ka šosezon vīriešiem ļoti patīk matēti rāmji. Salona Fielmann konsultante skaidro matēta rāmja pozitīvās īpašības – pirmkārt, uz brillēm nepaliek pilsētas putekļi, otrs –  pirkstu nospiedumi, treškārt – sviedri un pats galvenais – tās neslīd nost.

Tāpat arī vīriešu saulesbrillēm stikliņi ir dažādās krāsās, tiesa gan tas ir tikai dizaina elements. Tāpat jaunums ir brilles ar klapītēm – tās aizsargā no saules un, protams, ir ļoti stilīgas.

Pašā Fielmann salonā ir pieejamas viņu pašu brilles, kas no skata nemaz neatšķiras no tāda zīmola kā Ray Ban. Vienīgā atšķirība ir cenās – zīmoli ražo ievērojami mazāk, tāpēc to cena daudz lielāka.

Daudzi klienti ir nobažījušies par rāmīšu kājiņām, jeb ķepiņām. Fielmann konsultante uzsver, ka pilnīgi visiem saulesbriļļu modeļiem, neatkarīgi no zīmola un cenas, ir 2 gadu garantija.

Optikas salonā Fielmann ir iespējams iegādāties Vogue saulesbrilles, kas ir roku darbs, Prada saulesbrilles, kuras atšķiras ar savu masīvo augšdaļu, kā arī vēl daudzu citu zīmolu saulesbrilles, kuras neatstās vienaldzīgu nevienu.

Uzzini, kas piestāv tavai sejas formai šeit!

Lasi vēl