Saudzē savus nervus

Komentāri

2. Nevaino apstākļus

2/5

Noskaidrojās, ka, neņemot vērā tādas slimības kā Alcheimers un Parkinsons, ar ko slimoja daudzas kundzes, nekādas vecuma plānprātības pazīmes nevienai nebija. Tas nozīmē, ka māsu nervu šūnas atjaunojas pat viņu cienījamajā vecumā, pateicoties tieši viņām raksturīgajam dzīvesveidam. Balanss starp gaidīto un realitāti. Noteikts pasaules redzējums. Aktīva darbošanās ar konkrētu mērķi –lūgties, lai pasauli padarītu labāku. Salīdzinot eksperimentā iegūtos rezultātus ar sen zināmu patiesību – jo ilgāk mēs aktīvāk izmantojam savas smadzenes, jo ilgāk mēs kvalitatīvi dzīvosim, zinātnieki ir izdarījuši šādus secinājumus. Nervu šūnu atjaunošanās ir atkarīga no šādiem faktoriem:

Ja nevari darīt to, kas patīk, lai Tev iepatīkas tas, ko dari

Foto: Stijn de Clerq

Foto: Stijn de Clerq

Veselīgi attiekties pret sākotnējiem dzīves mērķiem un to realizēšanas iespējām. Piemēram – pieņem to, ka nespēji piepildīt savu sapni būt par operdziedātāju, bet rodi piepildījumu kora dziedāšanā, kura Tev ļoti labi padodas. Turklāt koris Tev ir dāvājis daudz draugu un jauku sabiedrību.

2. Nevaino apstākļus

2/5
Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl