Komentāri

Kurš gan neatceras slavenā seriāla “UgunsGrēks” Fēliksa dēlu, kuru atveido aktieris Antons Zamišļajevs? Jaunais aktieris bildinājis savu mīļoto baseinā! Portāls “Skaties.lv” atskatījās nesenā pagātnē un atklāja, ka šis nav vienīgais bildinājums ūdenī…

Seriāla “Viņas melo labāk”fani noteikti atceras sezonas noslēgumu, kurā Arvis bildināja savu mīļoto Mariju. Jā, arī šis bildinājums noticis ūdenī!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Antons bildinājumu peldbaseinā izteicis, nevis iespaidojoties no Arvja un seriāla “Viņas melo labāk”, bet gan tāpēc, ka ar savu mīļoto, fotogrāfi Veroniku Simoņenkovu iepazinās tieši baseinā.

Vai tu kādreiz izteiktu/pieņemtu bildinājumu baseinā? Saistītais raksts

Rezultāti:
73%

27%

Foto: “UgunsGrēka” Fēliksa dēls bildina mīļoto

Video: Arvis bildina Mariju

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl