Komentāri

Kurš gan neatceras slavenā seriāla “UgunsGrēks” Fēliksa dēlu, kuru atveido aktieris Antons Zamišļajevs? Jaunais aktieris bildinājis savu mīļoto baseinā! Portāls “Skaties.lv” atskatījās nesenā pagātnē un atklāja, ka šis nav vienīgais bildinājums ūdenī…

Seriāla “Viņas melo labāk”fani noteikti atceras sezonas noslēgumu, kurā Arvis bildināja savu mīļoto Mariju. Jā, arī šis bildinājums noticis ūdenī!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Antons bildinājumu peldbaseinā izteicis, nevis iespaidojoties no Arvja un seriāla “Viņas melo labāk”, bet gan tāpēc, ka ar savu mīļoto, fotogrāfi Veroniku Simoņenkovu iepazinās tieši baseinā.

Vai tu kādreiz izteiktu/pieņemtu bildinājumu baseinā? Saistītais raksts

Rezultāti:
73%

27%

Foto: “UgunsGrēka” Fēliksa dēls bildina mīļoto

Video: Arvis bildina Mariju

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl