Komentāri

Svētku noskaņās Kārsavas novadā notika Vecmāmiņu festivāls, šādi pulcinot aktīvās vecmāmiņas un atgādinot par viņu nozīmīgo lomu mūsu dzīvē un ģimenē. 

Pasākums tapa ar mērķi popularizēt vecmāmiņu mūžā iegūto pieredzi, iemaņas un ģimenes tradicionālās vērtības, ko viņas ar prieku nodod jaunajām paaudzēm. Konkursā piedalījās deviņas Kārsavas novada vecmāmiņas, katra no viņām skatītājus un žūriju iepazīstināja ar saviem talantiem un prasmēm. Komisija, izvērtējot katru no tām, piešķīra dažādas nominācijas. Piesakot vecmammas konkursam, cilvēki vēlējās parādīt, kāda ir vecmammu mīlestība, sapratne, mūžīgās rūpes, piedzīvojumi un raizes. Kā arī parādīt to, ka vecmammas ir mūsdienīgas un saprotošas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl