Šarmantā juriste no Ventspils atklāj savu dailes noslēpumu

3 komentāri
Šarmantā juriste no Ventspils atklāj savu dailes noslēpumu
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Skaistums slēpjas mūsu pašos, ir pārliecināta ventspilniece Dace Valds, kura augusta sākumā konkursa ”Mrs. Latvija 2020” finālā cīnīsies par valsts skaistākās sievietes titulu. Kādi ir viņas skaistuma knifiņi?

”Esmu sieviete aizraujošākajos gados ar kurzemnieces šarmu,” smaidot ar sevi iepazīstina Dace. ”Esmu likuma lasītāja un interpretētajā. Mani hobiji ir ceļošana, draugiem tematisko pasākumu organizēšana.” Vairāk par Daci lasi šeit!

”Vienu esmu sapratusi: skaistums slēpjas mūsu pašos. Būt sievišķīgai, smaidīt, smaidīt un vēlreiz smaidīt,” to, ka skaistumu neveido tikai ārējais veidols, atzīst Dace.

”Protams, neslēpšu, ka apmeklēju kosmetologu, lai palutinātu sevi. Uzticos savai kosmetoloģei Dinijai, kura arī dara visus skaistumkopšanas knifiņus, pat nejautājot ko un kā, bet vienkārši baudu tos brīžus. Bet man pats galvenais ir koptas rokas – manikīrs, tīri mati,” atzīst konkursa ”Mrs. Latvija 2020” fināliste.

Dace atzīt, ka nekad nav pievērsusies nevienai diētai, jo sapratusi, ka tas nav viņai.

”Savu ķermeni uzturu formā, palutinot ar masāžām, krēmiem, losjoniem un pasportoju, bet ne tik regulāri, kā vajadzētu, bet ar māsas Ilzes iedvesmu paskrienu dažus kilometrus,” par paņēmieniem, kas ļauj būt labā formā, stāsta konkursante.

“Mīliet sevi un baudiet dzīvi!” novēl Dace.