Komentāri
Saplēstas kleitas, pliki dupši un tulznas: kā neapkaunot sevi Ziemassvētku ballē?
Foto: LETA

Ziemassvētki ir ne vien gada lielākie izēšanās svētki, bet arī laiks, kad spodrināt danču kurpes un iekarot visas balles un deju grīdas!

Portāls Skaties.lv sazinājās ar Raivi un Beāti Katrīnu, bijušajiem profesionālajiem sporta deju dejotājiem, lai noskaidrotu, kā neizgāzties Ziemassvētkos un Jaunajā gadā, iekarojot deju grīdu! Padomi noderēs kā puišiem, tā meitenēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raivis aicina pārdomāt balles apģērbu pirms mesties trakulīgās dejās. Jo īpaši tas attiecas uz dāmām, kurām uzvilktas augstpapēžu kurpes.

“Visiem patīk sapucēties un izskatīties labi, bet, ja reiz ir doma kārtīgi izdancoties, tad jāliek aiz auss tas, ka jāizvēlas tam piemērots apģērbs. Ja reiz esi uzvilkusi augstus papēžus, tad čīkstēšana par kāju sāpēm un tulznām var nogurdināt ne tikai tavu, bet arī partnera prātu,” atklāj Raivis.

Raivis iesaka izvēlēties ērtus apavus vai dejot bez kurpēm. Tiesa gan, pēc puiša domām, plikās pēdiņas vairs nebūt nebūs eleganti…

Arī Beāte Katrīna, kura ir bijusī Latvijas sporta deju čempione, sniedz noderīgus padomus meitenēm ar garām kleitām vai svārkiem.

“Būtu ieteicams svārku daļu ar vienu roku pieturēt, pat ja meitene nedejo viena. Partnerim jāsaprot, ka kleita ir gara, labākajā gadījumā pat jāpiepalīdz to noturēt uz augšu. Neviena meitene negrib iekāpt ar papēdi kleitā, saplēšot to vai, vēl trakāk, nokrītot!”

Beāte Katrīna atzīst, ka pati kāpusi savās kleitās, kritusi un vārtījusies pa zemi, tas piederas pie lietas sporta deju sacensībās, bet balle nav sacensības un dāmai ir iespēja izdarīt visu, lai nepiedzīvotu to, ko reiz piedzīvojusi Beāte.

Otrā kategorija – īsās kleitas… Beāte Katrīna dalās ar padomiem, kā neizgāzties un nepiedzīvot kaunpilnu, plika dupša brīdi…

“Ak, šīs mazās melnās vai jebkādas citas krāsas kleitiņas. Skaisti jau ir un augums izskatās fantastiski, taču īsās kleitas nav domātas dziļiem pietupieniem, atliecieniem vai kāju mētāšanai pa gaisu. Ja esi izvēlējusies uzvilkt īso kleitiņu, labāk dejo mierīgās jeb lēnās dejas ar partneri vai arī ātrās bez partnera, draudzeņu lokā. Neviena taču negrib pieredzēt apkaunojošus, pliku dupšu brīžus.”

Savukārt Raivis iesaka visiem ballīšu zvēriem izvairīties no pārmērīgas alkohola lietošanas.

“Alkohols palīdz atslābināt gan prātu, gan saspringtos kāju muskuļus, kas varētu palīdzēt iesākt sarunu jeb uzaicināt sevis noskatīto deju partneri uz kādu valsi. Savā ziņā taisnība, BET nav mazums tādu, kam šīs metodes piekopšana sasniedz citus līmeņus – reibums prātu ir TĀ atslābinājis, ka sākas pārlieku liela uzmākšanās, kas var nostrādāt ar mīnusa zīmi… Katrā ziņā noder padomāt līdzi un, tā teikt, paskatīties uz sevi no malas un atcerēties visiem zināmo saukli, ka nesamērīga alkohola lietošana var kaitēt jūsu vakara ballītei!”

Raivis ievērojis sliktu paradumu ballīšu laikā – sēdēšanu telefonā. Tiem, kuri patiešām vēlas izdejoties, šis kaitīgais ieradums jāmet pie malas, ar steigu!

“Daudziem varbūt nemaz negribas dejot un vakars tiek pavadīts, piemēram, pļāpājot jautrā kompānijā. Bet, ja reiz esi ieradies ar plānu izdancoties, bet tevi nav kas uzaicina uz deju, tad noteikti nepalīdzēs variants ”es te tā apsēdīšos un paspaidīšu telefonu.” Telefons nepalīdzēs! Izskatīsies, ka esi noslēgta, aizņemta ar ko citu vai “čato” ar otru pusīti un, visdrīzāk, dejot tā arī neviens tevi neuzaicinās. Turpretī smaids un acu kontakta izveidošana var būt labs sākums kārtīgai ballītei uz deju grīdas!”

Foto: pasaules čempionāts jauniešiem Latīņamerikas dejās

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl