Sana Timma publisko atklātus foto: fane norūpējusies par jaunās māmiņas veselību

Sieviešu un māmiņu iedvesmotāja Sana Timma savā ”Instagram” blogā atkal izvietojusi seksīgas bildes, apliecinot, ka vientuļās māmiņas statuss nav iemesls, lai zaudētu sievišķīgo valdzinājumu. Kamēr daļa Sanas fanu bildes slavē, kādam atkal nav labi. Kāda fane uzklupusi Sanai, pārmetot pārlieku kārnumu, un abu diskusija pārvērtusies publiskā konfliktā.

Atpakaļ uz rakstu

11 komentāri

 • Tā nu i.
 • pfff
 • bomžurka

  bomžurka

  Skaistulei, zvaigznei Sedakovai ir 100x brīnišķīgāka figūra, nekā naudasmaisu meklētājai. Varbūt dīkdienei nav vairs ko ēst, tādējādi izdilusi kā plakans kaulu kambars? Varbūt tā viņa mēģina iežēlināt vīriešus, lai viņai atmet kādu kapeiku, jo, cik zināms, viņa taču nekur nestrādā! Gan jau pārtiek no alimentiem, kas patiesībā pienākas bērnam?
  • Perle

   Perle

   ...teica neglītene Liene, kuras vīrelis tieši tādā pašā manierē gānās par Sanu citā portālā. Abi sapass prastumā kā zābaku pāris
 • noriebusies

  noriebusies

  Vai tiešām šī bezdarbniece nevar atrast sev kādu darbu? Varbūt Maxinā ir kāda vakance par apkopēju? Diez vai viņa ko citu prot!
  • limitededition

   limitededition

   Cik gan Jūs cilvēki esiet nabadzīgi savā prātā. 😂 (abi ar bomžurku) Lai gan..Jūs visticamāk esat ļoti, ļoti nelaimīgi ļaudis.
   Jums žēl, ka tā sieviete nestrādā? Vai Jums žēl tā vīrieša naudas maks?
   Pieejiet pie spoguļa, apskatiet sevi, cik Jūs perfekti veidoti un nekļūdīgi, paanalizējiet un tad velreiz izlasiet savu komentāru. Bet tā godīgi, ar skatu no malas.
   • ??

    ??

    interesanti, tā it kā Sanas Kundze būtu dabīga dāma. reāli ar silikona krūtīm, botoksiem un filleriem. jā, skauž jau, ka neko nedarot un nestrādājot var labi dzīvot.
   • limitedišenolei

    limitedišenolei

    Paskatieties uz jebkuru nopietnu uzņēmēju vai augstāka ranga darbinieci.. Vai tiešām kāda uzdrošināsies izrādīt savu tizlo ķermeni tā kā šī . Ej taču pie sava spoguļa, ja vari tādu vispār atļauties nopirkt un lūri uz savu dirsu vai pupiem, ko vīrs tev ielicis, jo pašai nav naudas! Kāpēc viss tas tizlums jādemonstrē publiski? To nu nekādi nesaprotu! Prātiņa trūkums? Nu, jā, tā varētu būt.. Un tad vēl tā sūkstīšanās, ka grūti tikt galā ar bērna izmētētām mantām!! Nu, kur tik stulba sieviete var būt?? Kāpēc tad to bērnu vajadzēja taisīt? Cerēja veci noturēt? Ar bētnu veci nenoturēt! Piemērs visām, kuras taisa bērnus , lai noturētu veci!
 • Fane?
  • draiskulis

   draiskulis

   Ja seko Sanas profilam un tik daudz laika velta komentāriem, kā citādāk lai nosauc, ja ne par fani?
   • pff

    pff

    pat nesekojot instagramā viņai , bildes izmetās pie ieteikumiem. saprotu, ka dāmai trūkst uzmanības un kaut kā jau veču uzmanība jāpievērš rādot tikai pus plikas bildes, jo nekā cita ar ko padižoties diemžēl nav.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!