Sanai Timmai ir biedējoši pat domāt, ka Anna Sedokova varētu pavadīt laiku ar viņas bērnu

Sociālajā tīklā ”Instagram” pilnas slodzes māmiņa Sana Timma atklāj privātas detaļas par savu laulību, jaunajām attiecībām ar hokejistu Kasparu Saulieti un izsaka savas domas arī par bijušā vīra saderināto, dziedātāju Annu Sedokovu.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Vii

  Vii

  Jēziņ, kas Sedakovai te par fanu klubu novācies. Var padomāt, ka tai sieviete alus tek no vienas vietas. Bet Sanai taisnība, grozi kā gribi - paraugmātei Sedakovai katrs bērns no cita sponsora, un bērni vajadzīgi tik ilgi, kamēr par tiem alimentus maksā. Ja nemaksā, lai savāc bērnu, bai bai, viens vairāk vai mazāk - kāda starpība. Un "visu sasniegusi pati" - nu, piedodiet, baigais jau nu sasniegums - kratīties plikai kameru priekšā. Novēlu, lai visi komentētāju varēt "lepoties" ar šādiem savu meitu "sasniegumiem"!
 • Jureks

  Jureks

  Jā nu kur tie veiksmīgie sportisti būtu tikuši bez savām golddigerēm sievām. Nu pilnīgi būtu kā bez rokām.
 • Hanna

  Hanna

  Pag, nupat vēl teica, ka šķiršanās bērnu nekā nav ietekmējusi, bet tagad jau atņēma tēvu. Un šķiras pieaugušie, nevis vecāki no bērniem. Un Saulietei nav Timmas sīkais jāvāc, kāda tai daļa?
 • Sana atkal ir klāt!:D

  Sana atkal ir klāt!:D

  Sana gan ir stulba. Labāk darbu būtu meklējusi, nevis pa portāliem savu skaudīgo debilismu demonstrējusi! Varbūt noveicas un Maximā pieņem šo darbā! Bet šaubos, pat tur ir domātspējīgāki darbinieki par šo!
 • Armis

  Armis

  Tipiskas duras domāšana, katrā piezīmē var just skaudību un naidu! Kad naudiņa vairs neripo, tad gan bijušo no###, gan Annu! Kas Tu esi, Sana? Bez mākslīgajiem pupiem, kurus sponsorēja Jānis. Bez lūpām un visām operācijām, kuras sponsorēja Jānis? Nekas..
 • Sanda

  Sanda

  Bērns nav privātīpašums un viņam vajag tikties ar abiem vecākiem
 • Ome

  Ome

  Pati ne uz mata tiesu nav labāka par Sedokovu!Atšķirība tikai,ka Anna strādā,bet Sana tupēja Jānim uz kakla.
 • Resnais Juris

  Resnais Juris

  Ne vīrieti ne sievieti nevar "atņemt". Un ielīst pa vidu ar nevar, ja starp cilvēkiem nav tukšuma.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!