Sana Timma par grūtniecību, toksikozi, ideālā svara atgūšanu un dzemdībām

1 komentārs
Sana Timma par grūtniecību, toksikozi, ideālā svara atgūšanu un dzemdībām
INSTAGRAM

Basketbolista Jāņa Timmas bijusī sieva Sana audzina dēliņu Kristianu. Sociālā tīkla ”Instagram” stāstos Sana pastāsta par grūtniecību, dzemdībām un ideālā svara atgūšanu.

Sana neslēpj, ka ļoti skumst pēc laika, kad Kristians bija maziņš. Laiks tik ātri skrien, paskatoties bildēs, redzams, ka mazie tik nemanāmi ātri izaug.

Foto no ballītes: Jāņa Timmas dēliņš Kristians nosvin otro dzimšanas dienu

Vai būt par mammu ir pilnas slodzes darbs? Sana Timma atklāti par vientuļās mammas sūro ikdienu

Māmiņa atklāj, ka gan viņa, gan Jānis ļoti gribējuši bērniņu un plānojuši grūtniecību, bet, sākot plānot, mazulis teju uzreiz pieteicies.

Grūtniecības laikā skaistulei nav bijusi toksikoze. Visu laiku kārojušies kartupeļi un kotletes. Arī tagad mazajam Kristianam tieši šis ēdiens ir mīļākais. Sana pat naktī modusies, lai paēstu, viņa bijusi nogurusi no nemitīga izsalkuma un ēšanas.

Runājot par bērna dzimumu, Sana pastāsta, ka grūtniecības laikā dzīvojusi Spānijā un tur pieņemts visām grūtniecēm veikt ģenētisko asins analīzi. Tāpēc par gaidāmā mazuļa dzimumu viņa uzzinājusi jau devītajā grūtniecības nedēļā.

Bijusi liela iespējamība, ka būs dvīņi, no tā māmiņa ļoti baidījusies, jo Jānis piedzimis 5,2 kilogrami un tik smagus dvīņus iznēsāt būtu grūti.

Kristians svēris 4,3 kilogramus, un grūtniecības laikā Sana pieņēmusies svarā par 20 kilogramiem.

Dzemdības bijušas ļoti vieglas. Diena sākusies kā diena – paēstas brokastis un sekojis brauciens, lai klausītos mazuļa sirdspukstus. Līdzi paņemta soma, jo Sanai licies, ka mazulis ir gatavs dzimt.

View this post on Instagram

A post shared by 𝑺𝒂𝒏𝒂 𝑻𝒊𝒎𝒎𝒂 (@sana_timma) on

Pie ārsta viņa uzzinājusi, ka ir jau sešu centimetru atvērums un mazulis nāks pasaulē jau tajā pašā dienā. Sana tajā laikā neizjuta ne mazākās sāpes.

Trijos dienā viņa iekārtojusies slimnīcas palātā, bet jau sešos vakarā Kristians bija piedzimis.

Pēc dēla dzimšanas vēders ļoti lēni savilcies. Sana jutusies kā agrāk tikai gadu pēc dzemdībām. Sākumā viņa cītīgi trenējusi dziļos muskuļus, pēc pusgada aizgājusi uz sporta zāli un uzreiz dabūjusi nopietnu ceļgala traumu.

Mēnesi viņa nevarēja doties pastaigās, bija jāievēro sēdošais režīms, sekoja divu mēnešu rehabilitācija, tieši tāpēc viņa nav spējusi uzreiz doties ar Jāni uz Maskavu.

Sana piebilst, labi ja ir vīrieši, kas novērtē visu, kam sievietei jāiziet cauri, lai dāvātu viņiem bērnus.

Foto: Kaspars Saulietis parāda, kā ”aplido” Sanu Timmu, dāvājot ziedus