Sana Timma dalās personiskā pieredzē par šķiršanos un bērnu pieņemšanu jaunajās attiecībās

1 komentārs
Sana Timma dalās personiskā pieredzē par šķiršanos un bērnu pieņemšanu jaunajās attiecībās
INSTAGRAM

Kamēr basketbolists Jānis Timma ar mīļoto Annu Sedokovu šobrīd bauda dzīvi Amerikā, viņa bijusī sieva Sana Latvijā audzina abu kopīgo dēliņu Kristianu, neslēpjot, ka audzināšanā palīdz un atbalsta Kaspars Saulietis. Savos ”Instagram” stāstos Sana padalījusies vērtīgā pieredzē par bērnu audzināšanu šķirtās ģimenēs, kas var noderēt arī daudziem citiem.

Sana Timma, kuru Jānis aptuveni pirms gada pameta, lai uzsāktu attiecības ar dziedātāju Annu Sedokovu, ilgu laiku par privāto dzīvi klusēja, bet pēdējā laikā kļuvusi atklātāka. Sana ļauj sekotājiem noprast, ka izveidojusi tuvākas attiecības ar hokejistu Kasparu Saulieti, kuram  pagājušogad izjuka laulība ar sabiedrības dāmu Katrīni Saulieti.

Tiesa, abu stāstu Sana afišē ne izrādīšanās pēc – viņa sākusi izmantot ”Instagram”, lai atklāti un sirsnīgi dalītos pieredzē par dzīvi pēc šķiršanās un sajūtām pēc vīrieša nodevības.

Šonedēļ Sana uzdrošinājusies skaļi runāt par tēmu, kas aktuāla daudzās ģimenēs – partnera bērnu pieņemšanu jaunajās attiecībās. Kā ”Instagram” atklāj Sana, Saulietis ar prieku uzņēmies rūpes par viņas mazo dēliņu. Abi kopā sporto un atpūšas. ”Kā man viens paziņa teica – nav ”svešu” bērnu,” uzsver Sana.

Jautāta, kā viņu pieņēma Kaspara meitiņas, kas dzimušas laulībā ar Katrīni, Sana uzsver, ka abas esot ”ļoti jaukas meitenes”, ilustrējot atbildi ar ģimenisku attēlu ar abām meitenēm, baudot brokastu pankūkas.

Simpātiskā sieviete arī pirmo reizi atklāti atbildējusi uz jautājumiem par šķiršanos ar Jāni Timmu. ”Arī es tā īsti nezinu, kā pēkšņi viss var tā sabrukt… Jāpalaiž vienkārši vīrs viens pats uz Maskavu,” nu jau pat pajokot par notikušo spēj Sana.

Viņa neslēpj, ka par vīru cīnījusies, pat pārāk ilgi, stresa dēļ zaudējot 14 kilogramus.

”Ar laiku jau tikai saproti, ka, nelaižot vaļā, nodari sev lielākus postījumus, nekā vienkārši atlaižot… Mēs jau viens otram nepiederam, man viņu, protams, tāpat ir žēl, bet tā ir viņa dzīve un viņa dzīves mācības, caur kurām es arī guvu savas,” gudri uz situāciju paskatīties spēj Sana.

Viņa neslēpj, ka mazajam par tēvu stāsta tikai labu. ”Uzskatu, ka bērnu dēļ ir jācenšas savus ego un aizvainojumu nolikt malā, it sevišķi, kad bērni vēl maziņi un nerunā,” pieredzē dalās sieviete, kura ikdienā kopā ar dēliņu, bet neliedz tēvam ar puisēnu sazināties videozvanos.

Sana neslēpj, ka, par spīti visam piedzīvotajam, nākotnē noteikti ir gatava atkal apprecēties.